Loading...

Трамп висміяв Байдена і знову згадав Україну


Президент США Дональд Трамп заявив, що не потребує допомоги України, щоб перемогти свого майбутнього опонента на виборах 2020 року Джо Байдена. Про це він розповів, виступаючи перед своїми прихильниками у Луїзіані.

Об этом сообщает http://banksta.top

«Звернімося за допомогою до України, щоб перемогти сонного Джо Байдена? Я так не думаю», – сказав він.

Також американський глава додав, що на минулих виборах йому вдалося перемогти «династію Бушів, потім – династію Клінтонів та Обами».

Нагадаємо, у вересні в США почалося розслідування про можливість імпічменту Трампа у зв’язку з висловленими на адресу Трампа звинуваченнями в тому, що він тиснув на президента України Володимира Зеленського з метою завдати шкоди своєму політичному опонентові Джо Байдену. Демократи в Конгресі розцінюють це як зловживання повноваженнями. Трамп називає розслідування «полюванням на відьом», вказуючи на розшифровку його другої телефонної розмови із Зеленським як на доказ того, що він не порушив жодного закону.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/politics/tramp-vismiyav-baydena-i-znovu-zgadav-ukrayinu-380339”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP