Loading...

На Житомирщині незаконно вирізали близько 30 дубів13 листопада на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від небайдужого громадянина, який повідомив про вирізку дубів у Народицькому районі.

Об этом сообщает http://sitinvest.net

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з працівниками ДП « Народицьке ЛГ» відреагували негайно і виїхали на місце скоєння правопорушення, де виявили, що дійсно невідомі особи в лісосмузі вирізали близько 30 дубів.

Дерева завантажили і перевезли до приватного подвір’я.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група, вживаються заходи щодо встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.Джерело статті: “https://www.1.zt.ua/news/kriminal/na-zhitomirshchini-nezakonno-virizali-blizko-30-dubiv.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP