Loading...

У Києві суд ухвалив перший вирок за домашнє насильство

Чоловіка взяли під варту в залі суду

У Києві суд заарештував на три місяці чоловіка, який систематично знущався зі своєї дружини. Про це 14 листопада повідомила пресслужба столичної прокуратури.

Об этом сообщает http://online-zoom.com

33-річний чоловік навмисне систематично словесно ображав нецензурними висловлюваннями свою дружину, залякував, принижував і погрожував їй фізичною розправою. Усе це відбувалося в однокімнатній квартирі у присутності малолітніх дітей, розповіли у пресслужбі.

Із січня до жовтня чоловіка дев’ять разів притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство. Однак адмінпротоколи не вплинули на його ставлення до дружини, додали у прокуратурі.

Чоловіка взяли під варту в залі суду.

"Це перший вирок у місті Києві за домашнє насилля", – підкреслили у пресслужбі.


https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua/posts/2963096360368373

11 січня в Україні набули чинності поправки до низки статей Кримінального кодексу. Закон передбачає криміналізацію домашнього насильства: за нього карають громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

В Україні працюватимуть групи поліції, що реагують лише на виклики про домашнє насильство, повідомляв голова Національної поліції України Ігор Клименко.

6 листопада Кабінет Міністрів України схвалив створення кол-центру для жертв домашнього насильства.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-u-kijevi-sud-vinis-pershij-virok-za-domashnje-nasilstvo-1425176.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP