Loading...

Платять у трьох ставках: "слуги народу" знову втрапили у скандал із зарплатами у конвертах

Народним депутатам від президентської фракції "Слуга народу" у Верховній Раді знову нібито виплатили зарплати у конвертах.

Про це у своєму Telegram-каналі розповіла журналістка Світлана Крюкова. Вона зазначила, що гроші виплачували поетапно, протягом двох останніх тижнів.

"А тим часом куратори "зелених кнопочок" закінчили підкилимну виплату другого траншу депутатських зарплат у конвертах. Все так само платять у трьох ставках: "п’ятнашка", "десятка", "п’ятірка". Особливо вередливим і незгідливим докинули", – йдеться у повідомленні.

Новини
"Битва за Сталінград починається": "Слуга народу" засвітила інструкції щодо голосування за землю

Крюкова додала, що грішми зі "слугами" розрахувалися точнісінько до дня голосування щодо скасування мораторію на землю.

"Пропоную відходити від цих радянських евфемізмів – "зарплати у конвертах" та придумати новий термін. У гумках, в екопакетах або гонорари за зеленим тарифом. Все ж епоха діджиталізації як-не-як", – зазначила журналістка.

Платять у трьох ставках: "слуги народу" знову втрапили у скандал із зарплатами у конвертах

Скриншот

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Раніше ЗМІ поінформували, що деякі народні депутати від партії "Слуга народу" отримали зарплати "у конвертах" загальною сумою в 1,6 млн доларів, які проходять без сплати податку.


  • Незабаром у політсилі спалахнув скандал – заступника голови фракції Миколи Тищенка звинуватили у тому, що він "не доніс" деяким однопартійцям гроші.


  • Пранкер "Джокер" опублікував листування з народним депутатом від фракції "Слуга народу" Михайлом Радуцьким про зарплати "у конвертах". Пізніше політик підтвердив листування з пранкером про зарплати "у конвертах".


Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!


Уникальное нафталановое масло, которое лечит псориаз, экзему, артриты, дерматиты и много других заболеваний, можно купить в Украине с доставкой на сайте http://onlinemedicus.com


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/platyat-v-troh-stavkah-slugi-narodu-znovu-potrapili-v-skandal-z-zarplatami-v-konvertah.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP