Loading...

Ветеран АТО Мазур після затримання у Польщі повернувся в Україну

Ветеран АТО та співробітник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ігор Мазур  — Ветеран АТО Мазур після затримання у Польщі повернувся в Україну
Ветеран АТО та співробітник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ігор Мазур


Консул особисто супроводжував переїзд Мазура на територію України

Об этом сообщает http://informburo.net


Співробітник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, ветеран АТО Ігор Мазур у середу пізно ввечері повернувся в Україну.


Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.


«Це невелика, але перемога у гібридній війні, яку веде проти нас Російська Федерація», — написав Геращенко.


Він додав, що це сталося завдяки ефективній роботі української влади та силовиків. Українське бюро Інтерполу, за його словами, раніше направило в цю організацію документи про зловживання з боку Росії.Омбусмен Людмила Денісова додала, що консул особисто супроводжував переїзд Мазура на територію України.Нагадаємо, раніше представник офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Андрій Мамалига повідомив про затримання у Польщі одного з лідерів УНА-УНСО Ігора Мазура (позивний «Тополя»).


Як повідомлялося, під посольством Польщі в Києві відбулася акція на підтримку затриманого ветерана.


Віцеспікерка Сейму Польщі Малґожата Ґошєвська запевнила, що затримання співробітника секретаріату Уповноваженої Верховної Ради з прав людини, активіста та добровольця Ігоря Мазура з позивним «Тополя» в Польщі є «виключно технічним» кроком і гарантує невинність затриманого.


Згодом Ігор Мазур розповів, що мав проблеми в’їзду до Польщі пів року тому.


Читайте також інтерв’ю Ігоря Мазура «Главкому»:
  • Я не сидітиму на дивані, буду й тут шкодити Росії


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/veteran-ato-mazur-pislya-zatrimannya-u-polshchi-povernuvsya-v-ukrajinu-639782.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP