Loading...

“Авакову такі речі не дають нічого”: експерт розповів про бойкот розведення військ полком «Азов»

Керівник політичних програм Українського інституту майбутнього Юрій Романенко вважає, що Арсен Аваков не причетний до того, що полк «Азов» виступав проти розведення військ у зоні ООС.

Об этом сообщает http://zarabotok-v-internet.com

Про це він заявив у коментарі для “Вголосу”.

“Авакову такі речі не дають нічого. Те, що Азов діє чітко за вказівками Авакова – це дуже смілива заява. У них є свої суб’єктивні підстави грати у власну гру. Тому, відштовхуючись від цього, можна казати, що це твердження неправильне. Для того, аби серйозно розглядати таку версію, слід визнати, що Аваков одноосібно керує усіма процесами у полку «Азов”, а я в цьому не впевнений”, – сказав Юрій Романенко.

“Я, чесно кажучи, не думаю, що зараз ситуація якось радикально розгориться і їхні стосунки переростуть у протистояння. Поки що всі сторони грають вкрай обережно”, підсумував експерт.

Як писав “Вголос”, експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай вважає, що Арсен Аваков та Володимир Зеленський перебувають у взаємовигідних відносинах.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/avakovu-taki-rechi-ne-dayut-nichogo-ekspert-rozpoviv-pro-bojkot-rozvedennya-vijsk-polkom-azov_1104933.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP