Loading...

У Новотроїцькому районі поліцейські повернули додому 12-річного втікача

У Новотроїцькому районі поліцейські повернули додому 12-річного втікача

Вчора, 12 листопада, приблизно о 16:00 в чергову частину Новотроїцького відділення поліції зателефонувала схвильована жінка.

Об этом сообщает http://ufc-capital.com

Вона пояснила, що її 12-річний син не з’явився вранці у школі і додому не повернувся. Через дві години після повідомлення поліцейські знайшли хлопця.

За словами начальника відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослава Шанька, на розшук неповнолітнього одразу орієнтували особовий склад районного відділення поліції. Співробітники превенції опитали друзів та знайомих зниклого, відпрацювали найбільш людні місця. Вже через декілька годин хлопця знайшли в компанії друзів на одній з вулиць селища. Учень пояснив, що хотів гуляти, тому до школи не дійшов.

Працівники поліції провели хлопця додому і передали матері. З ними обома ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/kriminal/item/47288-u-novotroitskomu-raioni-politseiski-povernuly-dodomu-12richnoho-vtikacha”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP