Loading...

США відправлять до Венери незвичайного спостерігача: як він буде виглядати

Вчені універсітета Буффало з США запропонували відправити на Венеру унікальний дослідницький апарат у вигляді ската.

Об этом сообщает http://bad-credit-finance.net


Про це повідомляє Naked Science.


"Космічний скат" отримав назву BREEZE, що в перекладі означає "біотехнологічний скат для екстремальних середовищ і зональних досліджень".


Гнучкі крила дозволять апарату швидко пересуватися в густій атмосфері Венери. Працювати він буде від сонячних батарей. Вони будуть заряджатися раз в кілька днів, коли апарат буде пролітати над освітленою стороною планети.Проект BREEZE виконаний фахівцями з CRASH Lab — Лабораторії безпеки космічних структур і гібридів в Університеті Буффало. Концепт "космічного ската" створювався в рамках програми NASA Innovative Advances Concepts.


Журналісти "Апострофа" раніше вже писали про те, що Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору заявило про успішну установку останнього двигуна на ракету для польоту на Місяць.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-11-13/ssha-otpravyat-k-venere-neobyichnogo-nablyudatelya--kak-on-budet-vyiglyadet/179912”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP