Loading...

Андрій Данилко ледь не помер на зйомках шоу: деталі

Андрій Данилко ледь не помер на зйомках шоу: деталі

Під час зйомок новорічного шоу за годину до виходу на сцену Андрію Данилку, відомому під псевдонімом Вєрка Сердючка, стало зле.

Об этом сообщает http://mastersoc.com

На сцені артист був блідим та ледве розмовляв, пише Clutch.

Після кожного номера він повертався в гримерку та переодягався, бо костюм Данилка був повністю мокрим. Після того, як частину з них відзняли, зірка зачинився у гримерці й кілька годин не виходив.

За словами представника Данилка, виконавець переніс блокаду серця. Патологічний процес характеризується зміною м’язових тканин, які відповідають за проведення електричних імпульсів. Від цього різко скорочується серцевий ритм.

Щоб нормалізувати стан артиста, його повністю обкололи препаратами, після чого знаменитості стало трохи ліпше.

Журналісти, присутні на зйомках новорічного шоу, зазначають, що Данилко прибув на знімальний майданчик вже будучи блідим. Артиста оточувала охорона й підтримувала в русі.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/185951-andriy-danylko-led-ne-pomer-na-zyomkakh-shou-detali.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP