Loading...

«В нашому багатющому чорноземі штабелями лежать нелохи» – під Верховною Радою зібрались два «земельних» табори


Сьогодні під стінами Верховної Ради зібрались два "земельні табори". Один — за впровадження ринку землі та скасування мораторію, інший — проти продажу землі іноземцям та редагування законопроекту щодо земельної реформи. І на обидва приїхали вінничани. Подробиці дізнавалась кореспондентка Vlasno.info.

Об этом сообщает http://cardex.city

Ближче до вулиці Грушевського розташувалась сцена прихильників ринку землі. Але мітингарів тут небагато — не більше п’ятиста. А далі на площі проходить багатотисячний мітинг тих, хто виступає проти продажу землі іноземцям.

– Ті, хто перші кричать, що не треба продавати, той потихеньку вже її продає, — звучить зі сцени мітингувальників, що виступають за вільний продаж землі. — Ми – за цилівазаційний ринок землі. Ми повинні отримати своє констуційне право розпоряджатися своїми паями. У кожного своя ситуація, і ми повинні відстояти своє право. Тому що тоді буде тільки вільний продаж землі, а й достойна орендна плата.

agrariy-5

Їх опоненти з іншого "земельного табору", що чують це, обурюються:

– Це вони хочуть отримати своє право продавати рідну землю? Але хіба таким не байдуже? Вони живуть у містах, і їм все одно, кому паї в оренду здавати. Хто більше платить, той молодець! А землю потрібно давати тим, хто на ній живе і працює!

На обох сценах спікери надто емоційні. На прешій звинувачують агрохолдинги, що "загарбали" землю, а тепер хочуть мораторію:

– Вони спотворюють закони, адже в Констуції України прописано, що земля — власність народу, — вигукує пані, яка називається Галиною. — А ви подивіться, що робиться: порядку на цій землі немає, сівозмін немає. Є недопайовані землі. Землю — громадам!

З іншого боку площі виступає голова "Нацкорпусу" Ігор Княжицький.

– Іноземці та компанії з іноземним капіталом вже давно чекають, поки можна буде купити нашу землю. Але ніхто нашу землю їм не віддасть, — наголошує він. І приводить приклад Ізраїлю: — Араби думали, що землю можна продавати, адже це те, що не можна вивезти за межі країни. Наївні: землю, справді, не вивезли, але вигнали арабів. У нас є багатющий чернозем. І в ньому штабелями лежать всякі нелохи.

agrariy-6

Інші спікери теж закликають не продавати землю і взагалі не чіпати нашу рідну землю.

На мітинг проти продажу землі іноземцям приїхало більше ста вінничан:

– Наші аграрії побачили табличку "Вінниччина" в тих, хто за продаж землі іноземцям, підійшли до них. А вони голови поопускали, і не хотіли сказати, з яких районіцв приїхали, — розповідає голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області Сергій Лановик. — Та й ту табличку ми помітили випадково. Вони її зрідка піднімали.

Аграрії, які виступають проти продажу землі іноземцям, зазначають, що готові оголосити безстрокову акцію, якщо народні депутати не внесуть правки в законопроект щодо земельної реформи. Мовляв, намети вже приготували.

Фото з соцмереж


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/protesti/item/32719-v-nashomu-bahatiushchomu-chornozemi-shta”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP