Loading...

Глава МЗС пояснює, що зустріч Зеленського і Путіна в Казахстані малоймовірна

Експрезидент Казахстану Нурсултан Назарбаєв справді пропонував допомогу Володимиру Зеленському в організації перемовин з Володимиром Путіним, але це була пропозиція без конкретики.

Об этом сообщает http://thefirst-online.com


Про це міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив ВВС.


За його словами, мова йшла про загальну пропозицію колишнього лідера Казахастану допомогти організувати таку зустріч.


"Президент (Зеленський) сказав те, що він каже і Меркель, і Макрону, що "безумовно, мені треба зустрічатися з Путіним, тому що ми не можемо без зустрічі зсунути процес з місця". Про те, що давайте ми замість чогось зробимо цю зустріч – такої розмови не було".


Пристайко стверджує, що пропозиція Назарбаєва мала суто дипломатичний характер.


"Якщо треба допомога — я готовий допомогти. Відповідь Зеленського була: "Дякую, нам потрібна будь-яка допомога, давайте зустрічатися", – пояснив глава МЗС.


Міністр нагадав, що раніше Казахстан вже пропонував замість Мінська проводити переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі у себе. Але з логістичної точки зору Нур-Султан складніший ніж Мінськ – "треба ще п’ять годин летіти".


"Ніхто нікого не хоче ображати, але ми задоволені тим, що ми маємо — переговорну позицію в Мінську. Вона зручна для всіх. Я не думаю, що зустріч може бути в Астані (зараз — Нур-Султан). Скоріше за все, або в Берліні, або в Парижі", – сказав міністр.


Відповідаючи на запитання, чи реальна зустріч Зеленського та Путіна тет-а-тет поза нормандським форматом, керівник МЗС сказав: "Я так само, як і ви, сьогодні зранку це почув, що така зустріч можлива".


За його словами, для обговорення має бути підтвердження від російської сторони.


"Тоді ми будемо ухвалювати рішення. Але ми залишаємся в нормандському форматі. Ми не просто поважаємо те, що було зроблено, але й, давайте не забувати, Франція та Німеччина є тими силами, які дозволяють нам вести переговори з трошки іншої позиції, ніж коли ми говоримо тет-а-тет", – підсумував він.


Нагадаємо:


Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв 12 листопада заявив, що запропонував президентам України і Росії провести зустріч тет-а-тет в Казахстані і нібито вже отримав згоду Володимира Зеленського.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/12/7231761/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Англичане готовы посадить Кулибаева и Назарбаевых за решетку Imperator kz и Анна Бабич мошенники (автор жалобы — Юлия Дмитрий Ашман: раньше сбывал малолеткам кокаин – а теперь проповедует ЗОЖ банкрутсво Борис Елисеев уличен в плагиате и торговле дипломами Приключения российских политиков: Ринат Хайров. Даже если убийство Скрипалей правда – убивали не тех. Первая серия Ректор КубГУ Михаил Астапов за десятилетие превратил вуз в духовную семинарию Вадим Альперин. «Король» одесской контрабанды Анатолий Попов кошки «Реформы» Анастасии Раковой похоронили рейтинг Собянина Тимур Кулибаев и его любовницы-миллионерши Дмитрий Добкин – брат Допы. На этом достижения закончились Предатель хозяев Владислав Голуб. Кто позарится на Иуду? ТЕГИ мультфільми Кенес Ракишев и развал Казахстана. Роль олигарха в разжигании сепаратизма Счета Кенеса Ракишева арестовали в Евросоюзе. Конец олигарха Алексей Чернышев АВЭК Фашист и гомосексуал Александр Орлов назвал Путина педофилом тысяча О ком молчит Труба. Глеб Загорий и «черные» технологии Большие «разборки» в Кабинете министров. Кто подставил Алексея Кудрявцева Лозовицкий Владимир прокуратура Хакасии извлекла компромат удар по региональным элитам коронавірусна пневмонія коронавіруснf пневмоніz Крищенко Андрей ВИНСЕНТ ВАЙТ
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP