Loading...

Google таємно збирав медичні дані пацієнтів у США

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Об этом сообщает http://absinfotec.com

Збір даних компанія проводила від імені постачальника медичних послуг Ascension. Зазначається, що працівники медичної компанії не знали про збір інформації, зокрема результати лабораторних досліджень, діагнози лікарів, записи про госпіталізацію, повну історію хвороби, імена пацієнтів та їхні дати народження.

За інформацією видання, близько 150 працівників Google мали доступ до персональних даних пацієнтів.

Речник Google заперечив, що компанія таємно збирає медичні дані американців. За його словами, про проєкт не оголошували, бо робота велася на ранніх етапах. Також прессекретар заявив, що проєкт відповідає федеральному закону про охорону здоров’я та передбачає надійний захист даних про пацієнтів, пише Verge.

У Google підтвердили, що співпрацюють у межах проєкту з Ascension та Католицькою системою охорони здоров’я в Сент-Луїсі. У компанії зазначили, що обмін медичними даними прописаний в угоді з цими установами. У рамках договору Google може створювати інструменти для розробника, використовуючи отримані дані без попередження пацієнтів.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/google-tayemno-zbirav-medichni-dani-paciyentiv-u-ssha”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP