Loading...

Прихильники незалежності Каталонії заблокували дорогу, що сполучає Іспанію та Францію


Протестувальники за незалежність Каталонії оголосили про перекриття прикордонного пункту Ла-Жонкера на великий автостраді, що сполучає Іспанії з Францією. Близько 80 людей заблокували шосе, повідомляє Reuters.

Об этом сообщает http://vnevole.net

Демонстранти встановили велику сцену на французькій стороні кордону, в декількох метрах від території Іспанії, перекривши три смуги руху по автостраді і заблокувавши рух в обох напрямках.

Члени платформи протестують проти вироку каталонським політиками, засудженим за організацію референдуму за відділення регіону від Іспанії і проголошення незалежності. Вони також вимагають міжнародного уваги до Каталонії.

"Сьогодні ми починаємо нову форму протесту, використовуючи технології для захисту колективних прав та свобод, замість репресій і контролю", — стверджують вони.

Повідомляється, що на кордоні, особливо з боку північної Каталонії, утворилася велика черга з автомобілів.

Секретна кампанія Democratic Tsunami, яка організовувала масові акції протесту, в тому числі в аеропорту Барселони минулого місяця, взяла на себе відповідальність за зрив.

Нагадаємо, 14 жовтня Верховний суд Іспанії засудив дев’ятьох лідерів каталонських сепаратистів до 9-13 років тюремного ув’язнення за участь у референдумі про незалежність в 2017 році. Максимальний термін ув’язнення, 13 років, отримав ексзаступник голови уряду Каталонії Оріолі Жункерас — за підбурювання до заколоту і розтрату державних коштів.

Вирок лідерам сепаратистського руху призвів до масових протестів у Каталонії. Протестувальники заблокували аеропорт, перекрили траси і залізницю, влаштували заворушення в каталонській столиці. Мітинги каталонського сепаратистського руху традиційно були ненасильницькими. Але за дві ночі жорстоких зіткнень між поліцією і протестувальниками постраждали понад 200 осіб.

Докладніше про "розгойдування" регіону перед загальнонаціональними виборами в Іспанії читайте в матеріалі Олексія Коваля "Іспанію "пучдемонить"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/prihilniki-nezalezhnosti-kataloniyi-zablokuvali-dorogu-scho-spoluchaye-ispaniyu-ta-franciyu-329207_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP