Loading...

ЄСПЛ продовжив заборону на доступ ГПУ до телефону Седлецької

ЄСПЛ продовжив заборону на доступ ГПУ до інформації з мобільного телефону головного редактора програми «Схеми» Наталії Седлецької.

ЄСПЛ продовжив заборону на доступ ГПУ до інформації з мобільного телефону головного редактора програми «Схеми» Наталії Седлецької.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Радіо Свобода».

Категорично це заперечую: Луценко щодо прослуховування Седлецької За словами Луценка, слідство запросило доступ до телефону Седлецької для того, щоб визначити дату зустрічі з директором НАБУ Ситником.

Як наголошується, що заборона на доступ до даних з телефону має необмежений термін дії. Також зазначено, що заборона буде діяти «до окремого розпорядження».

Згідно з рішенням суду, український уряд має забезпечити утримання органів влади від доступу до будь-яких даних, наведених в рішенні Апеляційного суду Києва від 18 вересня 2018 року.

Рішення ЄСПЛ ухвалив після того, як адвокати Седлецької подали в суд повний текст скарги, а також звернення про продовження обмежувальних заходів.

Нагадаймо, 25 вересня ГПУ припинила отримання даних з телефону Седлецької. Зокрема, в ГПУ було передано лист від Європейського суду з прав людини уповноваженим у справах ЄСПЛ. Крім того, було припинено отримання даних з телефону журналістки Крістіна Бердинських. Обмеження судом застосовані на період з 18 вересня до 18 жовтня 2018 року.

Як відомо, Седлецька і Бердинських пов’язані зі справою щодо можливого розголошення державної таємниці та деталей досудових розслідувань директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ буде збирати тільки ту інформацію з телефону Седлецької, яка стосується перебування журналістки біля або в приміщенні НАБУ. В загальному ГПУ отримала доступ до телефонами ще двох людей, крім головного редактора програми журналістських розслідувань Схеми.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2018/10/19/novyna/polityka/yespl-prodovzhyv-zaboronu-dostup-hpu-telefonu-sedleczkoyi”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP