Loading...

Лісові пожежі в Австралії настільки потужні, що змінюють погоду

Через пожежі в небі з’явилися хмари з блискавки, з яких не може піти дощ.

У Австралії через масові пожежі небо стало помаранчевим / Twitter/Marc Dodd

Низка «безпрецедентних» лісових пожеж охопили південно-східний штат Австралії Новий Південний Уельс. Понад тисяча пожежників борються з вогнем. В регіоні оголошено 17-й рівень надзвичайного стану. При цьому вітер сприяє поширенню пожежі.

Об этом сообщает http://therichjerksite.com

Як пише CNN, на фото у соціальних мережах видно, що австралійське небо стало зловісно помаранчевим. А густий дим охопив дороги й міста по всьому штату. Станом на сьогодні відомо про 96 різних пожеж. 57 з них вийшли з-під контролю, про що повідомляє Пожежна служба Нового Південного Уельсу (NSW RFS)

«Якщо ви поблизу цих пожеж, ваше життя в небезпеці. Вам потрібно вжити заходів, щоб захистити себе», — повідомила служба NSW RFS на своїй сторінці у Twitter.

Деяким жителям місцевості поблизу міста Кемпсі повідомили, що для їхньої евакуації вже надто пізно. Тому їм потрібно негайно знайти місце, де можна сховатися. Пожежники кажуть, що низка пожеж «стають більш інтенсивними й небезпечними». Деякі з них навіть створюють власні погодні умови. В небі утворюються «вогняні хмари», у яких формуються блискавки, але без дощу.

«Ці вогняні хмари особливо небезпечні. Не лишайтеся на відкритому просторі», — застерегли в NSW RFS.Джерело статті: “https://www.unian.ua/ecology/10748520-lisovi-pozhezhi-v-avstraliji-nastilki-potuzhni-shcho-zminyuyut-pogodu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP