Loading...

ОБСЄ та ООС осліпли? З’явилося відео з "розведеного" Золотого-4

Українські добровольці, які залишилися в населеному пункті Золоте Луганської області, де пройшла процедура розведення військ, наочно показали, як тут поводяться бойовики.

Об этом сообщает https://vinnitsa.top


На опублікованих кадрах добровольці повідомили, що ворог продовжує обстріли населеного пункту, хоча нібито розведення сил вже відбулося.


"Вечір 8 листопада, Золоте-4. Повноцінна робота кулеметів і прильоти мін на позиції українських військових. Чи побачить це сліпа ОБСЄ і штаб ООС, який щодня міняє "свідчення" про обстріли?" — задаються питанням добровольці.


На відео також чути звуки пострілів.
Нагадаємо, що українська сторона готова почати розведення сил і засобів в районі населеного пункту Петровське з 8 листопада, про що говорилося і раніше.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-11-08/obse-i-oos-oslepli-poyavilos-video-iz-razvedennogo-zolotogo-4/179606”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP