Loading...

У Харкові правоохоронці виявили партію контрабандного алкоголю на 1 млн грн

У Харкові вилучили партію алкоголю іноземного виробництва вартістю більше 1 млн грн, що був ввезений в Україну поза митним контролем, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает http://publicdomainpayday.comЗа даними відомства, в рамках кримінального провадження за ч.1 та ч.3 ст.204 КК України податкові міліціонери встановили, що на території Харкова зберігається алкоголь іноземного виробництва, що був ввезений в Україну поза митним контролем. Вказані товари реалізовувалися кінцевим споживачам через спеціалізований сайт в інтернеті.На підставі ухвал суду правоохоронці провели обшуки за місцями зберігання підакцизних товарів. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено 991 літр лікеро-горілчаних виробів іноземного виробництва без марок акцизного податку України загальною вартістю більше 1 млн₴


Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. Триває слідство.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/u-harkovi-pravoohorontsi-vyyavyly-partiyu-kontrabandnogo-alkogolyu-na-1-mln-grn.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP