Loading...

До 30 градусів морозу: синоптики здивували прогнозом на листопад

Синоптики Українського гідрометцентру розповіли, яким буде листопад. Останній осінній місяць може принести як теплу погоду, так і здивувати майже різдвяними морозами.

Об этом сообщает http://infopolit.com

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на сайті Укгідрометцентру.Loading...

За словами синоптиків, середня місячна температура повітря в листопаді складає 0-7° тепла.

“У першій декаді відбувається перехід середньої добової температури через +5 у бік зниження, у другій та третій декадах (крім півдня країни) можливий перехід через 0 та утворення снігового покриву. Абсолютний максимум температури 16-24° тепла, у центральних, південних, Чернівецькій областях та в Криму місцями 25-29° тепла; абсолютний мінімум 15-24 морозу, у північних, східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях 25-31, на півдні Криму та Одещині 8-13° морозу”, – окреслили в Укргідрометцентрі кліматичну характеристику місяця.

Також синоптики дали прогноз щодо опадів, які очікуються в листопаді.

“Середня місячна температура передбачається 0-8°, в гірських районах 6-7° тепла, що у північно-західній половині країни близько до середніх багаторічних значень, на решті території – дещо вище середніх багаторічних значень. Місячна кількість опадів очікується 37-65 мм, в гірських районах 66-110 мм, що в межах середніх багаторічних значень”, – повідомили синоптики.

Нагадаємо, поки Європу починає засинати снігом, Україна продовжує радіти теплу. За словами синоптика Наталії Діденко, незважаючи на незначне похолодання, наша країна все ще одна з найтепліших в Європі.

Раніше народний синоптик Леонід Горбань повідомив, що листопад буде переважно теплим, серйозне похолодання варто чекати тільки в період з 17 по 23 число. Він також озвучив попередній прогноз погоди на зиму в Україні.

До слова, прийдешня зима в Україні буде досить теплою з великою кількістю днів з плюсовою температурою. Такий прогноз дала завідувачка відділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/07/do-30-gradusiv-morozu-sinoptiki-zdivuvali-prognozom-na-listopad/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP