Loading...

Вчені спростували головну гіпотезу Дарвіна


Вчені Університетського коледжу Лондона і Інституту структурної та молекулярної біології у Великій Британії спростували гіпотезу Чарльза Дарвіна про те, що перші клітини виникли в дрібних теплих водоймах. Про це повідомляє видання New York Post.

Об этом сообщает http://otgoloski.net

На думку дослідників, життя могло зародитися в глибоководних гідротермальних джерелах. Відзначається, що вченим вдалося відтворити середу поблизу гідротермальних жерл на дні океану, використовуючи довголанцюгові амфіфільні сполуки, які наділені одночасно гідрофільними та гідрофобними властивостями.

Як писав Дарвін, організми могли виникнути в невеликому ставку, що містить всі необхідні речовини. В даний час такий процес неможливий, оскільки всі складні органічні речовини миттєво поглинаються вже існуючими живими істотами.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/science/vcheni-sprostuvali-golovnu-gipotezu-darvina-379977”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP