Loading...

Жовтень 2019 був найтеплішим на планеті за всю історію спостережень. А перед тим вересень і серпень

Перед тим вересень 2019 повторив рекорд. Ідеться про масштаб усієї планети, а не тільки приємний жовтень в Україні. А серпень був просто найспекотнішим в історії.

Об этом сообщает http://x-rest.com.ua
Про це йдеться в матеріалах, які поширює Європейська програма спостережень за Землею.


Так, жовтень став теплішим за будь-який інший жовтень за всю історію спостережень, — стверджує Nouvel Observer. Про те саме пише й Euronews. Цей жовтень був на 0.69°C теплішим за середні показники від 1981 по 2018 рік по світу, на 1.1°C за середні показники за цей період по Європі — і найтеплішим за всю історію спостережень.


Попередній місяць став найтеплішим, повторивши рекорд 2016 року, — передає Phys.org. Тобто, він таки був на 0.02 градуси теплішим — але вирішили списати це на похибку.


А перед тим серпень також був найгарячішим в історії спостережень, стверджує те саме джерело.


Вкотре: чому неможливо заперечувати людські чинники в глобальних змінах клімату (ГРАФІКИ, ВІДЕО)

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюдиДжерело статті: “http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/97771/Zhovten_2019_buv_najteplishym_na_planeti_za?a_offset=”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP