Loading...

Гончарук оголосив про плани провести цифровий перепис населення

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що у Кабінеті міністрів розглядають можливість проведення цифрового перепису населення.

Об этом сообщает http://russian-time.com


Про це він повідомив під час брифінгу за підсумками засідання уряду, передає РБК-Україна.


"Перепис важливий для того, щоб дати відповіді на велику кількість питань. До кінця року ми плануємо провести цифровий перепис населення за допомогою різних статистичних і математичних методів. За рахунок роботи з реєстрами. Ми потім подивимося, що ще ми хочемо знати", — сказав прем’єр-міністр.


Як відомо, перепис населення за 28 років незалежності України проводили лише один раз — у 2001 році.


Раніше повідомлялося, що в Уряді остаточно узгодили терміни проведення всеукраїнського перепису населення, який має відбудеться у листопаді-грудні наступного року.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/11/06/do_kintsya_roku_maie_vidbutysya_tsyfrovyy_perepys_naselennya__goncharuk_1685167”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP