Loading...

Фінансовий комітет рекомендує призначити Шапрана членом Ради Нацбанку

Фінансовий комітет Верховної Ради рекомендує призначити членом Ради Нацбанку Віталія Шапрана.

Об этом сообщает http://pravda.rv.ua


Про це повідомляє Finclub.


Зазначається, що таке рішення комітет прийняв на засіданні у середу, Шапран у рейтинговому голосуванні набрав 17 голосів.


Зараз Шапран є головним експертом Ради НБУ.


На другому місці — ексміністр фінансів Віктор Пинзеник, який набрав 10 голосів.


Відповідний проект постанови про призначення нового члена Ради НБУ комітет винесе на голосування парламенту.


Віталій Шапран є членом виконкому "Українського товариства фінансових аналітиків". Закінчив Київський національний економічний університет, має дві фінансово-економічних освіти за спеціальністю "фінанси і банківська справа".


З січня 2007 року — заступник директора, головний фінансовий аналітик рейтингового агентства "Експерт-Рейтинг". З 2013 року радник директора РА.


З жовтня 2010 очолив рейтинговий комітет Української асоціації по захисту інвесторів кредиторів і страхувальників.


У липні 2014 року його переобрали до складу громадської ради при НКЦПФР, де очолив комітет з відкритості фондового ринку.


Також на початку 2015 року увійшов до складу однієї з робочих груп експертній раді Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.


Нагадаємо:


Верховна Рада звільнила Тимофія Милованова з посади члена Ради Національного банку України у зв’язку з його призначенням у Кабінет міністрів.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2019/11/6/653393/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP