Loading...

У В’єтнамі затримали двох підозрюваних у справі щодо загибелі мігрантів у вантажівці

Поліція В’єтнаму арештувала двох осіб, яких підозрюють у ймовірній причетності до смерті 39 мігрантів у вантажівці у Великій Британії.

Об этом сообщает http://infowebhub.net


Про це повідомляє France24.


Згідно з повідомленням, британська поліція спочатку ідентифікувала жертв у вантажівці як китайців, але багато хто вважає, що вони можуть бути в’єтнамцями після того, як сім’ї в центральному В’єтнамі заявили, що їхні близькі зникли безвісти.


Влада В’єтнаму заявила, що у пятницю, 1 листопада, було заарештовано двох людей за нібито причетність до справи із незаконною контрабандою людей з В’єтнаму до Європи.


Нагадаємо, у столиці Ірландії Дубліні правоохоронці затримали ще одного підозрюваного у справі про загибель 39 осіб у вантажівці.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/11/01/u_vietnami_zatrymaly_dvoh_pidozryuvanyh_u_spravi_shchodo_zagybeli_migrantiv_u_1681937”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP