Loading...

Поїхав на заробітки: за кордоном знайшли тіло молодого українця


У Франції раптово помер український заробітчанин з Прикарпаття.

Об этом сообщает http://ufc-capital.com со ссылкой на портал ГрамотейЧоловік протягом майже десяти років жив і працював за кордоном. З 15 жовтня, перестав виходити на зв’язок, а згодом з’ясувалося, що він помер. З висновку лікарів, причиною смерті стала зупинка серця, пише “Галицький Кореспондент”.


Історію прикарпатця розповів його друг Ігор Федорович, який займається збором коштів для транспортування тіла Михайла Петріва додому. Необхідна сума – чотири тисячі євро:


“В силу того, що ця біда сталась за кордоном, родині самостійно важко буде впоратись з цим горем і клопотами одночасно. З погодження його сестри Алли, я взявся організувати збір коштів. Батьки банківських карток не мають, тому збираю на свою, а виписку по картковому рахунку передам їм разом з коштами. Хто сумнівається в моїй порядності може особисто занести родичам”, – розповів Ігор Федорович.Друг родини повідомляє, що племінник померлого вже вилетів до Парижу і займається непростою і витратною процедурою для транспортування тіла на Україну. Наразі він чекає ще одного документа від посольства, тому виїзд може затриматись і поки що не відомо на скільки.


Точну дату привезення і похоровання Михайла Петріва, повідомлять всім одразу після того, як це стане відомо.


Реквізити для допомоги:


Приватбанк: 4149 4393 0017 0127


Федорович Ігор Любомирович


Джерело статті: “https://prykarpattya.org/news/74355”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Эмиль Гайнуллин – загнанный «кошелек»   прокуратра Аміна Окуєва Активист с перчинкой: Ковальчук Андрей Трофимович верит в свое «большое» политическое будущее ПРИДУШЕННЫЙ БАЛЕРИНОЙ АЙДАН КАРИБЖАНОВ ВЫПИЛ ФРАНЦИЮ ДО ДНА КАК БУЛАТ УТЕМУРАТОВ ОСВЕЖЕВАЛ МИЛЛИАРДЫ GLENCORE Назарбаеву Путину Тевфик Ариф отмывает незаконные миллионы Трампу Казахстанский олигарх Кенес Ракишев попал в эпицентр секс-скандала Александр Шевеленко экстремалы аудіозапис Альберт Авдолян – армянский дудук в оркестре Кремля стоматология стоматолог пневмония вирус студентка отрута ефір Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента The Brilliant Tzar Of Poor Rosseti Pavel Livinsky порно Федоров Михаил  eHealth  информация  Путь хакера. Из-за решетки – в нардепы. Кому взламывал Дмитрий Голубов? В большую политику лезет коммунистка-регионалка Татьяна Корост
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP