Loading...

Поїхав на заробітки: за кордоном знайшли тіло молодого українця


У Франції раптово помер український заробітчанин з Прикарпаття.

Об этом сообщает http://ufc-capital.com со ссылкой на портал ГрамотейЧоловік протягом майже десяти років жив і працював за кордоном. З 15 жовтня, перестав виходити на зв’язок, а згодом з’ясувалося, що він помер. З висновку лікарів, причиною смерті стала зупинка серця, пише “Галицький Кореспондент”.


Історію прикарпатця розповів його друг Ігор Федорович, який займається збором коштів для транспортування тіла Михайла Петріва додому. Необхідна сума – чотири тисячі євро:


“В силу того, що ця біда сталась за кордоном, родині самостійно важко буде впоратись з цим горем і клопотами одночасно. З погодження його сестри Алли, я взявся організувати збір коштів. Батьки банківських карток не мають, тому збираю на свою, а виписку по картковому рахунку передам їм разом з коштами. Хто сумнівається в моїй порядності може особисто занести родичам”, – розповів Ігор Федорович.Друг родини повідомляє, що племінник померлого вже вилетів до Парижу і займається непростою і витратною процедурою для транспортування тіла на Україну. Наразі він чекає ще одного документа від посольства, тому виїзд може затриматись і поки що не відомо на скільки.


Точну дату привезення і похоровання Михайла Петріва, повідомлять всім одразу після того, як це стане відомо.


Реквізити для допомоги:


Приватбанк: 4149 4393 0017 0127


Федорович Ігор Любомирович


Джерело статті: “https://prykarpattya.org/news/74355”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP