Loading...

Тротуарну плитку виготовляють з пакетів і піску – містечко на Вінниччині запустило незвичайне виробництво. Фото

На початку місяця в Іллінцях на території сміттєсортувального комплексу встановили спеціальне обладнання, яке переробляє відходи на тротуарну плитку. 25 жовтня на сайті громади повідомили, що цех розпочав повноцінну роботу і показали виготовлену полімерно-піщану плитки.

Об этом сообщает http://7club7.com со ссылкой на портал Грамотей

«Основу плитки складає два компоненти – пісок, який займає 70% загальної маси, синтетичні полімери – 25-30%. Для отримання кольорової плитки додається ще барвник.

Така плитка має ряд переваг. Вона міцна, стійка до стирання, низьких і високих температур, солі, вологи. Не менш важливим є й той факт, що встановлена лінія дасть можливість переробляти один з найбільш небезпечних видів твердих побутових відходів – поліетиленові пакети і плівку, які складають 20% від загального об’єму відсортованої на сміттєсортувальному комплексі продукції. Вироби з полімерів розкладаються майже тисячу років. Однак і після цього вони становлять небезпеку, оскільки шкідливі речовини після розкладу потрапляють у ґрунт та воду. Після вторинної переробки вони вже в іншому вигляді ще не одне десятиліття слугуватимуть людям. З часом пішохідні доріжки з цієї плитки будуть облаштовані у місті та селах нашої територіальної громади», — йдеться в повідомленні.

У перспективі на сміттєсортувальному комплексі планують переробляти і твердий пластик — пляшки від миючих та косметичних засобів, прального порошку, каністри та ін.

Нагадаємо, що ОТГ на Вінниччині придбала сміттєсортувальну станцію на колесах.


Джерело статті: “https://www.vinnitsa.info/news/trotuarnu-plytku-vyhotovlyayut-z-paketiv-i-pisku-mistechko-na-vinnychchyni-zapustylo-nezvychayne-vyrobnytstvo-foto.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP