Loading...

В Іспанії перепоховали диктатора Франка


Біля Мадрида з мавзолею в меморіальному комплексі "Долина полеглих" ексгумували останки глави Іспанії Франсиско Франко. На нове місце перезахоронення останки перевезли з допомогою вертольота. Про це повідомляє El Pais.

Об этом сообщает http://respublika-d2.com со ссылкой на портал Грамотей

За даними видання, Франка поховали в цинковій труні, яку помістили у дерев’яний саркофаг на кладовищі Ель-Пардо-Мінгоррубіо поруч з його дружиною Кармен Поло. ЗМІ повідомляє, що у дерев’яного гробу є ушкодження, але його вирішили не замінювати для перепоховання.

Для конфіденційності та виключення спроб втручання у ексгумацію іспанський уряд заборонив використовувати камери і мобільні телефони 22-м членам родини Франка, представникам державних органів і працівникам, яких допустили в мавзолей.

За даними видання, біля кладовища зібралися з плакатами прихильники Франка, вони вигукували: "Хай живе Франко!".

Як повідомлялося, уряд Педро Санчеса оголосив про плани перенести останки Франка з Долини Полеглих в 2018 році, формально рішення схвалили у лютому 2019-го.

Нащадки і послідовники Франка виступали проти ексгумації. Коли його родичам запропонували вибрати нове місце для поховання, вони назвали кафедральний собор Мадрида; влада відмовилися задовольнити цей запит, так як це перетворило б церкву в місце паломництва послідовників диктатора.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/v-ispaniyi-perepohovali-diktatora-franko-327252_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP