Loading...

Акції Tesla підстрибнули на 21% на тлі несподіваних прибутків в ІІІ кварталі

Акції Tesla підстрибнули на 21% на тлі несподіваних прибутків в ІІІ кварталі
фото www.flickr.com/photos/dream-car-tv/3892655994

Tesla здивувала інвесторів квартальними прибутками, що призвело до стрімкого росту акцій компанії. Про це повідомляє Reuters.

Об этом сообщает http://perebezhchik.info со ссылкой на портал Грамотей

Акції виросли майже на 21% до $307,12.

Видання наголошує, що компанія отримала квартальний прибуток вперше з 1 березня, коли він був забезпечений рекордним поставками і скороченням витрат.

Автовиробник повідомив про збільшення залишку грошових коштів до $5,3 млрд і прибутку у $1,86 на акцію.

Чистий прибуток в липні-вересні склав $143 млн, або $0,80 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $311 млн, або $1,82 на акцію, за аналогічний період минулого року. Без урахування разових доходів і витрат показник знизився до $1,91 на акцію з $3,02 на акцію.

Результати третього кварталу є важливою віхою для компанії і Маска, якому довелось піти у відставку з посту глави ради директорів після низки скандалів і сумнівів інвесторів,що Tesla вдасться протистояти конкуренції з боку більш капіталізованих світових конкурентів.

Валовий прибуток автовиробника, важливий індикатор прибутку для інвесторів, перевершив очікування і в Tesla заявили, що «дуже впевнені» у перевершені нижньої межі своєї річної мети по доставці авто в світі.

Компанія заявила, що щорічно скорочувала витрати на 16%, посилаючись на підвищення операційної ефективності і скорочення виробничих і матеріальних затрат. Маск заявив, що експлуатаційні витрати були найнижчими з початку випуску Model 3.

Tesla також очікує, що грошовий потік в цілому буде позитивним, оскільки компанія вийшла на самофінансування. Це дозволить автовиробнику інвестувати в підрозділи, що спеціалізуються на стійкій енергетиці, включно із запуском третьої версії сонячної черепиці цього тижня.

Нагадаємо: раніше цього місяця Tesla отримала офіційний дозвіл на виробництво електрокарів у Китаї.

Минулого місяця стало відомо, що Китай не стане обкладати електромобілі виробництва Tesla 10%-вим податком з продажів. Раніше від податку звільнялися тільки ті машини, які були виготовлені на території Китаю.

Також читайте
Tesla отримала офіційний дозвіл на виробництво електрокарів у Китаї
Tesla отримала офіційний дозвіл на виробництво електрокарів у Китаї 18 жовтня 2019, 13:51
Tesla оголосила про рекордні поставки своїх електрокарів у третьому кварталі
Tesla оголосила про рекордні поставки своїх електрокарів у третьому кварталі 3 жовтня 2019, 13:23
Tesla патентує батарею нового покоління – дешеву, довговічну і продуктивну
Tesla патентує батарею нового покоління – дешеву, довговічну і продуктивну 17 вересня 2019, 10:23

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20203637-akciyi-tesla-pidstribnuli-na-21-na-tli-nespodivanih-pributkiv-v-iii-kvartali”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
сотрудник ОПУ данные политиков номера политиков Николай Латанский remedy entertainment 505 games control Станислав Кондрашов убивает свидетелей по делу Вороненкова Как плутоватый кутила Ливинский Павел Анатольевич вверг ПАО Россети в болото коррупции им. Собянина-Чемезова Развратник Кенес Ракишев подставил британского принца Эндрю Артур Прузовский возглавил ОПГ одесской контрабанды трезубец цифрова грамотність населення Міністерство цифрової трансформації фанат Кирилл Шевченко вымывает деньги из УКРГАЗБАНК Сергей Собянин оказался \"фейком\" Альберт Авдолян игнорирует банкротство: «Россети» теряют миллиарды? халат бабіков музыкант Гений Николай Мирошниченко не чуждый магии исчезновений Аблай Мырзахметов Повеса Павел Ливинский привез в Осетию платежки ПАО Россети вместо шампанского и звезд росэлектроника услуги ПАО «Акрон» КАС
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP