Loading...

Акції Tesla підстрибнули на 21% на тлі несподіваних прибутків в ІІІ кварталі

Акції Tesla підстрибнули на 21% на тлі несподіваних прибутків в ІІІ кварталі
фото www.flickr.com/photos/dream-car-tv/3892655994

Tesla здивувала інвесторів квартальними прибутками, що призвело до стрімкого росту акцій компанії. Про це повідомляє Reuters.

Об этом сообщает http://perebezhchik.info со ссылкой на портал Грамотей

Акції виросли майже на 21% до $307,12.

Видання наголошує, що компанія отримала квартальний прибуток вперше з 1 березня, коли він був забезпечений рекордним поставками і скороченням витрат.

Автовиробник повідомив про збільшення залишку грошових коштів до $5,3 млрд і прибутку у $1,86 на акцію.

Чистий прибуток в липні-вересні склав $143 млн, або $0,80 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $311 млн, або $1,82 на акцію, за аналогічний період минулого року. Без урахування разових доходів і витрат показник знизився до $1,91 на акцію з $3,02 на акцію.

Результати третього кварталу є важливою віхою для компанії і Маска, якому довелось піти у відставку з посту глави ради директорів після низки скандалів і сумнівів інвесторів,що Tesla вдасться протистояти конкуренції з боку більш капіталізованих світових конкурентів.

Валовий прибуток автовиробника, важливий індикатор прибутку для інвесторів, перевершив очікування і в Tesla заявили, що «дуже впевнені» у перевершені нижньої межі своєї річної мети по доставці авто в світі.

Компанія заявила, що щорічно скорочувала витрати на 16%, посилаючись на підвищення операційної ефективності і скорочення виробничих і матеріальних затрат. Маск заявив, що експлуатаційні витрати були найнижчими з початку випуску Model 3.

Tesla також очікує, що грошовий потік в цілому буде позитивним, оскільки компанія вийшла на самофінансування. Це дозволить автовиробнику інвестувати в підрозділи, що спеціалізуються на стійкій енергетиці, включно із запуском третьої версії сонячної черепиці цього тижня.

Нагадаємо: раніше цього місяця Tesla отримала офіційний дозвіл на виробництво електрокарів у Китаї.

Минулого місяця стало відомо, що Китай не стане обкладати електромобілі виробництва Tesla 10%-вим податком з продажів. Раніше від податку звільнялися тільки ті машини, які були виготовлені на території Китаю.

Також читайте
Tesla отримала офіційний дозвіл на виробництво електрокарів у Китаї
Tesla отримала офіційний дозвіл на виробництво електрокарів у Китаї 18 жовтня 2019, 13:51
Tesla оголосила про рекордні поставки своїх електрокарів у третьому кварталі
Tesla оголосила про рекордні поставки своїх електрокарів у третьому кварталі 3 жовтня 2019, 13:23
Tesla патентує батарею нового покоління – дешеву, довговічну і продуктивну
Tesla патентує батарею нового покоління – дешеву, довговічну і продуктивну 17 вересня 2019, 10:23

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20203637-akciyi-tesla-pidstribnuli-na-21-na-tli-nespodivanih-pributkiv-v-iii-kvartali”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP