Loading...

Готовий повторити: "двійник" Зеленського зробив гучну заяву, відео

"Двійник" Володимира Зеленського з Узбекистану Умід Ісабаєв отримав неймовірну славу після того, як його сфотографували в московському метро.

Об этом сообщает http://vestnik-jurnal.com со ссылкой на портал Грамотей


У своєму недавньому інтерв’ю він заявив, що хоче піти по стопах президента України. У його мріях — стати професійним гумористом.


Журналістам Ісабаєв розповів, що в Москві він працює автомаляром, але мріє про кар’єру коміка в "Камеді клаб".


Чоловік заявив, що готовий підміняти Зеленського на важливих зустрічах, виступати в телешоу і грати у фільмах.Те саме фото Ісабаєвої в метро Москви


"Володимира Зеленського підмінити на зйомках я завжди готовий. У нього такі ролі ... Я б зміг ... Візьміть мене. Я схожий на президента України Зеленського. Кажуть — одне обличчя. Я міг би його замінити, тому що я теж погано розмовляю по- українськи, ні чорта не розумію в політиці, фанатію від Тома Круза і вів весілля в Узбекистані", — сказав він.
Нагадаємо, що в мережі показали для порівняння кілька фотографій президента Російської Федерації Володимира Путіна.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-10-23/gotov-povtorit-dvoynik-zelenskogo-sdelal-gromkoe-zayavlenie-video-/178079”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP