Loading...

Почали процедуру банкрутства дві компанії Григоришина

Компанії “Запоріжтрансформатор” і “Луганське енергетичне об’єднання” ініціювали процедуру банкрутства, передає 1NEWS з посиланням на Finbalance.

Об этом сообщает http://bugabooks.com со ссылкой на портал Грамотей17 жовтня Господарський суд Запорізької області відкрив провадження у справі про банкрутство “Запоріжтрансформатор” з ініціативи самого підприємства.


Згідно з матеріалами суду, “Запоріжтрансформатор” звернулось до суду з відповідною заявою, посилаючись на те, що “фінансовий стан підприємства має всі ознаки неплатоспроможності, наразі боржник знаходиться в стані, коли задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов’язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами”.


Згідно з інформацією підприємства, на кінець 2018 року його заборгованість перед банками становила 8,87 млрд₴


При цьому заявлена ​​сума необоротних активів становила 2,36 млрд грн, а оборотних активів – 1,77 млрд₴


За даними “Запоріжтрансформатор”, підприємство постачає обладнання в 88 країн. Загальна чисельність персоналу – 2,5 тис осіб.


18 жовтня Господарський суд Луганської області порушив провадження у справі про банкрутство ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” за заявою самого підприємства.


У 2017 році в “ЛЕО” заявляли про борг споживачів з окупованого Донбасу за поставлену електроенергію на 5 млрд грн, в свою чергу компанія була винна держпідприємству “Енергоринок” 5,2 млрд₴


Обидві компанії входять до групи “Енергетичний стандарт” Костянтина Григоришина.


У держреєстрі кінцевим бенефіціаром “Запоріжтрансформатору” числиться однокласник бізнесмена і менеджер швейцарського офісу Energy Standard Group Леонід Пивоваров (Швейцарія), а ЛЕО – болгарин Максим Марков.


Лондонський арбітраж раніше визнав, що реальним власником цих активів є Григоришин.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/pochaly-protseduru-bankrutstva-dvi-kompaniyi-grygoryshyna.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP