Loading...

ДФС закупила сканери для митниці, жоден поки не працює – Нефьодов

Нефьодов: Очікувалося, що буде закуплено сім комплексів, закупили і встановили чотири, не працює зараз жоден

Державна фіскальна служба України закупила чотири з очікуваних семи сканерів, жоден із яких так і не було введено в експлуатацію, заявив 21 жовтня на брифінгу голова Державної митної служби Максим Нефьодов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Об этом сообщает http://stopotkat.top со ссылкой на портал Грамотей

"Очікувалося, що буде закуплено сім комплексів. Закупили і встановили чотири, не працює зараз жоден. Два з них ми можемо запустити в роботу досить швидко, і ми над цим працюємо. Це питання дозволу на роботу з високим випромінюванням, там навіть люди вже пройшли тренінг, але ця ситуація вимагає реакції правоохоронних органів", – сказав Нефьодов.

Він висловив сподівання, що на початку 2020 року перші два сканери буде запущено в експлуатацію.

"У деяких випадках це як мінімум злісний саботаж, в інших, як нам здається, ідеться про подвійну оплату за проведені роботи", – зазначив Нефьодов.

Голова Держмитної служби наголосив, що в пунктах пропуску "Шегині" та "Ужгород" сканери було встановлено з порушеннями і їх потрібно перевстановити.

"У "Шегині" потрібно перебудовувати саму схему пункту пропуску. Тому що якимось чином виїзд із цього сканера побудовано так, що він потрапляє прямо на смугу, де їздять легкові авто. Тобто фура виїжджає прямо туди, де стоять туристи. Хто це придумав, мені сказати складно", – додав голова ДМС.

Крім того, за його словами, на складах ДФС числяться 11 невстановлених вагових комплексів, призначених для регіональних митниць.

18 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби: поділ ДФС на Державну податкову службу, до складу якої входитимуть підрозділи податкової міліції, і Державну митну службу. Конкурс на посаду голови ДФС виграв ексзаступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов. 15 липня він розпочав виконувати обов’язки.

Державна митна служба запрацює в Україні до початку листопада, повідомив 2 жовтня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-gfs-zakupila-skaneri-dlja-mitnitsi-zhoden-poki-ne-pratsjuje-nefodov-1366445.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP