Loading...

Борис Лебедцов: черкасский рейдер и дерибанщик снова во власти

Борис Лебедцов относительно недавно стал первым заместителем председателя Черкасской ОГА. Но в самих Черкассах этого «пассажира» знают давно и непонаслышке.

В декларации Лебедцов указал, что не имеет недвижимости и автомобилей. Зато задекларировал доход от предпринимательской деятельности в течение прошлого года в сумме 1,3 миллиона гривен. Также Лебедцов хранит 21 000 долларов наличными.

Борис Лебедцов известный как экс-исполняющий обязанности директора коммунального гостиничного комплекса «Днепр». В свое время он фигурировал в скандале о возможной приватизации Дачи Андреева и дальнейшей застройки Сосновки.

Также Лебедцов был депутатом Черкасского городского совета от «Фронта перемен», а в 2013-м вместе с составом всей фракции перешел в «Партии регионов».

На якому “LIFTі” під’їхали: чому Кабмін призначив раніше “забракованих” заступників голови Черкаської ОДА?

Новий голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко нарешті «обростає» заступниками. Про призначення Бориса Лебедцова першим замом, а Віктора Карпенка просто заступником губернатор радісно повідомив на нещодавній селекторній нараді…

Доводиться вживати слово «нарешті», адже епопея із призначенням заступників голови ОДА на Черкащині тривала доволі довго. Цікаво, що призначений президентом Зеленським наприкінці липня губернатор нашої області пан Шевченко вже через пару тижнів визначився із своїми замами і подав їх кандидатури на затвердження в Кабмін. При цьому він зазначив, що ці кандидатури, а це – Борис Лебедцов, Ярослав Фатенко, Ігор Очередний та Віктор Карпенко – будуть призначені протягом 2-3 тижнів. І справді, рішення по замах уряд прийняв дуже швидко. Щоправда, як доповів сам голова ОДА, усі кандидатури були «забраковані» в Києві. Чому Кабмін тоді не затвердив цих достойників, залишається лише гадати, але, напевно ж, були вагомі причини для такого рішення…

До речі, чимало місцевих ЗМІ деяким з претендентів на крісла заступників губернатора давали не дуже, м’яко кажучи, «позитивну» характеристику…

Але далі почалося ще цікавіше. Через пару тижнів з’явилася інформація про те, що ті ж Борис Лебедцов та Віктор Карпенко знову претендують на посади замів Ігоря Шевченка. І цього разу Кабмін став поблажливим до даних персон і таки дав погодження на їх призначення. Ну, і пан губернатор підписав відповідне кадрове розпорядження…

Від так, постає логічне запитання: що за цей короткий час змінилося в біографії, трудових та моральних досягненнях цих двох персоналій, що переконало київських урядовців змінити своє рішення із негативного на повний «одобрямс»? Може, за місяць вони встигли «кембріджі» позакінчувати чи геніальні програми понаписувати? Якось слабо віриться у такі метаморфози… Взагалі у бюрократично-чиновницькій практиці практично не було випадків, коли кандидатури на якісь посади Кабмін відфутболював, а потім через пару тижнів кардинально міняв свою думку…

Які ж аргументи знайшлися у черкаській владній команді, щоб «переграти» цю кадрову ситуацію? Мабуть-таки, ну, дуже вагові «аргументи» були зібрані і відвезені у високі київські кабінети… Принаймні, у багатьох черкащан, з якими довелося поспілкуватися, склалася саме така думка…

До речі, здається, для того, щоб швидше із місць у Київ доходили відповідні «аргументи» була придумана програма «LIFT». Як інформує офіційний сайт ОДА, новий формат проєкту LIFT надає можливість чесного і прозорого відбору кадрів на посади голів райдержадміністрацій. Мовляв, подавайте заявки, резюме, пишіть програми, – і буде вам щастя, себто висока посада в районі. Кажуть, що бажаючих зайняти порожні крісла звільнених голів РДА на Черкащині хоч греблю гати. Пропонуємо їм пройти стажування у новопризначених заступників голови ОДА щодо подачі креативних ідей, блискучих програм, чудових резюме, а головне – серйозних потужних аргументів…

«Станьте частиною команди, поділіться ідеєю, або презентуйте готовий продукт!» – закликають владні ЛІФТери. Особливо звабливо звучить оце останнє – презентуйте готовий «продукт»…

Радником Шевченка став батько нардепа від “Слуги народу”

Радником голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка став Валерій Культенко.

Про це він сам заявив сьогодні зранку під час круглого столу, де обговорювали стан доріг в області. Голова області його слова підтвердив.

Так, у ході розмови слово взяв невідомий присутнім чоловік, що представився Валерієм Леонідовичом Культенком. Він розповів, що знайомий з темою доріг та вже відвідав деякі райони області, крім того, поділився власними поглядами на розвиток галузі в області. Втім, його думки викликали певний скепсис у присутніх.

Валерій Леонідович Культенко є батьком народного депутата Артема Культенка, обраного за партійним списком “Слуги народу” під 52 номером. Він зазначений як власник житла в Києві, в якому проживає народний обранець.

Зазначимо, що Артем Культенко є власником компанії ТОВ “Кьортіс груп”, в якій директором працювавав свіжопризначений заступник Ігоря Шевченка – скандальний Борис Лебедцов.

Черкаські радикали наполягають на приватизації дачі Андреєва

Депутат Черкаської обласної ради від фракції Радикальної партії Роман Буданцев хоче виставити на приватизацію дачу Андреєва в Соснівці. Обранець, 25 лютого звернувся до голови облради з проханням внести до порядку денного сесії відповідну пропозицію. Також він подав проект рішення, за яким передбачається приватизація об’єктів нерухомості за адресою Менделеєва 4, які знаходяться у власності КП “Готель Дніпро”. Передбачена приватизація об’єкту шляхом проведення аукціону. Як йдеться в тексті пояснювальної записки, комунальне підприємство “Готель Дніпро”, в липні 2018 року, надало лист про згоду на приватизацію. Пише “Кропива“.

З травня 2015 року по квітень 2020 року дане нерухоме майно знаходиться в оренді в ПП “Міськбуд-плюс”. Але не будівлі цікавлять орендарів, а 5,3 га землі в Соснівці, які хочуть пустити під забудову.

В грудні 2016 року було представлено передпроектне рішення, яке передбачало висотну житлову забудову. Перед цим Черкаська міська рада ухвалила низку рішень якими відкривала шлях до висотної забудови цієї ділянки. Однак після громадського спротиву депутати в березні 2017 року відмінили рішення про надання дозволу на розробоку проекту щодо внесення змін до детального плану територій. Разом з тим ділянка залишається в оренді ПП “Міськбуд-плюс”, і була надана після добровільної відмови від неї КП “Готель Дніпро”. Відмову від ділянки відмовлявся підписувати тодішній директор готелю Володимир Жаботинський і подав у відставку. Підписав відповідний лист про відмову в.о. директора Борис Лебедцов, і в липні 2016 року депутати міськради передали в оренду ділянку ПП “Міськбуд-плюс” до квітня 2020 року.

Після скандалів довкола в.о. директора Бориса Лебедцова, таки було призначено конкурс на посаду директора КП “Готель Дніпро”. Перший конкурс виграв колишній директор Володимир Жаботинський, але депутати облради не проголосували за його призначення. З другої спроби на посаду директора у липні 2017 року вдалося призначити Андрія Дзюбу, за його керівництва і було надано згоду на приватизацію об’єкту в Соснівці.

Ще під час проведення повторного конкурсу на посаду, член комісії, депутат облради Наталія Кравцова попереджала, що призначення Андрія Дзюби — це шлях до відчуження об’єкту у приватну власність.

Утім, іншого шляху наведення на вказаній ділянці ладу, схоже, немає. Обласна рада систематично не виділяє кошти на утримання будівлі і території, так звана “архітектурна перлина” – будівля дачі – перебуває у жахливому стані і катастрофічно руйнується, ділянка заростає чагарями, сходи до Дніпра обвалились… А яскраві плани по будівництву на цій території “зони для спортивного дозвілля”, які обіцяли так звані громадські активісти, що блокували продаж дачі, її реставрацію та зведення на території багатоквартирних будинків, – так і залишились красивими гаслами про “збереження зелених легенів Черкас”…

Стало відомо, хто може очолити Черкаську ОДА

Черкаську ОДА очолив Ігор Юрійович Шевченко – бізнесмен із нерухомістю в Росії. Декларація кандидата на посаду подана ним 25 червня.

Шевченко декларує будинок, квартиру, нежитлову будівлю і дві земельні ділянки в Черкасах. Він має квартиру в Росії, набуту в липні 2017 року, а також частину нежитлового приміщення і земельної ділянки в Росії, що набуті у червні 2017 року. Цими об’єктами він володіє спільно із ставропольськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим.

Також Шевченко декларує вантажні автомобілі та три легкові. Зокрема, вартість AUDI Q7 оцінює в 2 мільйони гривень.

Шевченко є власником ТОВ «Легкий експорт плюс» та «Hermes – Shevchenko Igor», що зареєстрована в італійському місті Ріміні.

Зазначимо, що до кінця минулого року власником юридичної особи «Легкий експорт плюс» був Борис Лебедцов. Скандальний черкаський підприємець, який свого часу «світився» в історії із можливою забудовою Соснівки.

За 2018 рік він отримав дохід від підприємницької діяльності у 838 754 гривень. У готівці зберігає більше ніж півмільйона євро.

Нагадаємо, 24 червня президент звільнив голову Черкаської ОДА Олександра Вельбівця.Його обов’язки нині покладені на першого заступника Тараса Висоцького.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP