Loading...

У Москві пройшла акція за “незалежний Крим”

Активісти російської ініціативної групи “Стратегія-18” в центрі Москви 18 жовтня провели ряд традиційних одиночних пікетів на захист кримських татар та за “незалежний Крим”. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Об этом сообщает http://steviuncensored.com


У п’ятницю пікетувальники вийшли з новим плакатом та ім’ям нещодавно заарештованого в Криму проукраїнського активіста Олега Приходька.


Учасниці акції Віри Лаврешиної: “Ми зробили плакат, розповідаємо, що це по суті справа “Балуха-2″. Не встигли порадіти за повернутих з полону, а вони нових набирають в заручники, за знайомими лекалами! Вибирають найкращих…”.


Пікетники мають намір продовжувати протести, “поки корінне населення Криму не здобуде свободу і батьківщину”.


Російські активісти з Санкт-Петербурга і Москви об’єдналися в безстрокову акцію під назвою “Стратегія-18” на честь дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року. Щомісяця 18 числа активісти виходять на вулиці міста з метою розповісти про ситуацію в анексованому Криму, інформувати російське суспільство про факти порушення прав і свобод людини.


Передісторія:


  • 9 жовтня в анексованому Росією Криму був затриманий проукраїнський активіст з Сак Олег Приходько. 10 жовтня його “заарештували” на 2 місяці.
  • Співробітники ФСБ закидають Приходьку статті російського кримінального кодексу 223-1 (незаконне виготовлення вибухових речовин) і 205 (терористичний акт). Пізніше стало відомо, що Приходька звинувачують у підготовці підриву будівлі міської адміністрації Сак.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/u-moskvi-projshla-aktsiya-za-nezalezhnyj-krym.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Григорий Пирумов Борис Мазо Сергей Собянин: коррупционер со стажем и новым лицом Евгений Кравцов и смерти в поездах. Где кроется корень проблемы? безоплатна приватизація Держстатистика держземлі збірна Іспанії Вілья Дмитрий Павел Кириенко Наталья Самыловский Вадим высыпания что навечно Александр Пресман: одесский мафиози окопался в Раде. Думает Владимир Фроленко Кошулинский Руслан ВО \"Свобода\" Украину ожидают транспортные проблемы в случае блокирования ряда российских сайтов противостояние Борец с тернопольскими мельницами Иван Ковалик Абдуллин Александр: что скрывает «кошелек Тимошенко» ЧАСТЬ 2 Как «Уралвагонзавод» оказался на грани банкротства Агеев  разминирование  Гаррі Кейн Рене Зеллвегер Карим Масимов и Кенес Ракишев готовят своего приемника Назарбаеву скандалы и любовницы бизнесмена Кенес Ракишев: досье
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP