Loading...

Міністр освіти: 20% студентів-першокурсників вважають, що помилилися з вибором спеціальності

Міністерство освіти і науки України via Facebook

Об этом сообщает http://kompromat.icu

Ганна Новосад

Міністерство освіти і науки України via Facebook


Згідно з дослідженнями Міністерства освіти і науки України, 20% українських студентів першого курсу вважають, що вони помилилися з вибором майбутньої спеціальності.

Про це Радіо НВ повідомила міністр освіти Ганна Новосад.

«Статистика каже (точніше, наші дослідження), що 20% студентів-першокурсників кажуть, що вони обрали неправильну спеціальність і взагалі вони пішли не туди», — заявила вона.

У зв’язку з цим, за словами міністра, необхідне проведення реформи старшої профільної школи, яку Новосад визначила як один зі своїх головних пріоритетів на посаді очільниці Міносвіти. Ця реформа передбачає можливість профільного навчання в старших класах, самостійного вибору освітньої траєкторії і навчальних предметів школярами.

Читайте також:

Прискорити реформу. Новий міністр освіти визначила три своїх топ-завдання

«Впровадження старшої [профільної] школи 10-12 класу — це надзвичайно важлива частина Нової української школи. Для цього нам необхідно створити мережу так званих академічних ліцеїв <...> — більш як 1500 нових ліцеїв», — додала Новосад.

Раніше новий міністр освіти і науки України Ганна Новосад повідомила, що реформа освіти в Україні триватиме, а одним з пріоритетів МОН стануть зміни в дошкільній освіті.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/ministr-osviti-ukrajini-rozpovila-pro-studentiv-pershokursnikiv-novini-ukrajini-50048396.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP