Loading...

У "Вінницяобленерго" пояснили, що робити тим, хто отримав "листи щастя" від "Енери" (Фото)

У

Напередодні у ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслали побутовим споживачам листи-попередження щодо заборгованності за спожиту електроенергію за період 9-ти місяців поточного року. Через це 16 жовтня до "Вінницьких електромереж" завернулося чимало вінничан. Вишикувалися черги з обурених споживачів, які не погоджуються з пред’явленим боргом.

Об этом сообщает http://tr-experts.com

Про це повідомляють у "Вінницяобленерго".

За словами директора СО «Вінницькі ЕМ» Олександра Плотиці така ситуація і масовість незадоволених споживачів виникли вперше.

- Колектив структурної одиниці вживає усіх заходів, аби якнайшвидше та в індивідуальному порядку розібратися з причинами, що призвели до можливих некоректних нарахувань. Задіяні усі наші працівники, особисто котролюю усі звернення споживачів з наміром максимально виправити ситуацію і не допустити подібного у майбутньому, - сказав керівник Вінницьких ЕМ.

У компанії зазначають, що аби уникнути подібної ситуації варто вчасно подавати показники лічильників. У "Вінницяобленерго" щомісячно очікують їх в період з 29-ого по 3 число

- Щодо врегулювання ситуації, яка склалась у Вінницьких електричних мережах, то будемо з цим розбиратися і до 22 жовтня наведемо порядок. Там де, споживач кардинально не погоджується з обсягом нарахованих ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» сум за спожиту електроенергію, ми пропонуємо заповнити бланк заяви, згідно якої відбудеться перевірка даних і, якщо справді є неточності, то їх коригування. Наголошую, ніхто із споживачів, хто звернувся чи звернеться з подібною проблемою не залишиться без уваги! Споживачі, які нададуть заяву-коригування і в результаті перевірки не матимуть заборгованності, то відключення від електропостачання вони не зазнають, — прокоментував ситуацію директор комерційний АТ «Вінницяобленерго» Олексій Тарарака.

Аби вінничани не вистоювали черги за отриманням такої заяви, на сайті Товариства надали бланк документа. Його варто скопіювати, роздрукувати, заповнити та занести до СО «Вінницькі ЕМ» або надіслати на спеціальну електронну адресу за посиланням: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Такий бланк буде також у ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», в прозорих офісах, де облаштовані місця для працівників енергокомпаній, де його також можна заповнити і залишити на розгляд.

У
У
У

Підписуйтесь на наш канал в
Telegram

Джерело: Vinbazar.com

Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-vinnitsiyaoblenergo-poyasnili-shcho-robiti-tim-hto-otrimav-listi-shchastya-vid-eneri-foto”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP