Loading...

В ООС визначили найкращого бойового медика. ВІДЕО

Автівка для надання медичної допомоги на фронті

Об этом сообщает http://6000amonthblog.com

Участь у змаганнях на найкращого бойового медика Об’єднаних сил, що пройшли у Покровську на Донеччині, взяли військовослужбовці – фахівці з тактичної медицини, переможці попередніх етапів конкурсу в оперативно-тактичних угрупуваннях "Північ" і "Схід". Про це повідомляє пресцентр ОС.

Для перемоги у змаганнях учасники повинні були подолати два етапи – теоретичний і практичний. На першому – бойові медики склали тести з індивідуальних знань відповідно до стандарту "Підготовка військовослужбовця з тактичної медицини".

Під час практичного складника конкурсу учасники демонстрували свої навички та вміння з надання першої допомоги й евакуації пораненого з передових позицій. Кожен мав діяти відповідно до протоколів: на місці встановити вербальний контакт із пораненим, упевнитися, що той реагує; вжити заходів щодо безпечного переміщення пораненого із червоної зони до мобільного військового шпиталю.

Для учасників суддівська колегія надавала різні ввідні: стан пацієнта, характер поранення, додаткові ушкодження тощо.
Окрім основної мети – визначення найпрофесійніше підготовлених військових медиків, змагання також дали змогу поширити в підрозділах нові форми та способи підготовки фахівців із бойової медицини на основі сучасного досвіду, покращити рівень польової виучки, удосконалити теоретичні знання, а також уміння та навички, необхідні для виконання завдань самостійно у відриві від головних сил.

За результатами конкурсу перемогу здобув молодший сержант Олег К. із 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Призові місця також посіли представники окремого розвідувального батальйону та окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.

Разом із заслуженими грамотами та кубками переможці також отримали грошові сертифікати від командування Об’єднаних сил.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1571226976-v-oos-viznachili-naykrashchogo-boyovogo-medika-video.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP