Loading...

Слухання справи Гандзюк перенесено: підозрюваний вчетверте не з’явився до суду

4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла у лікарні — Слухання справи Гандзюк перенесено: підозрюваний вчетверте не з’явився до суду
4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла у лікарні


Через неявку до суду підозрюваного Павловського розгляд справи переноситься на 17 год. 24 жовтня

Об этом сообщает http://akhbartop.com

Ігор Павловський, якому слідство інкримінує навмисне приховування інформації про вбивство активістки Катерини Гандзюк, 15 жовтня вчетверте не з’явився на підготовче засідання райсуду Одеси, мотивуючи це перебуванням на лікарняному.

Слухання справи вкотре перенесено.


«Через неявку до суду підозрюваного Павловського розгляд справи переноситься на 17 год. 24 жовтня», — озвучив ухвалу слідчий суддя Дмитро Осіїк.


Головуючий на засіданні також вирішив відправити запит до Центру реконструктивної та відновлювальної медицини Одеського національного медичного університету щодо обґрунтування постійного перебування в медустанові підсудного Павловського.


Варто зазначити, що на попереднє засідання Приморського райсудсуду, яке було призначено на 22 серпня, Павловський теж не з’явився. Як повідомила слідчому судді Осіїку прокурор відділу Генпрокуратури України Галина Калита, підсудний тимчасово проживає в Одесі у зв’язку з проходженням курсу лікування. Адвокат Павловського Надія Курінна теж не прибула до суду, повідомивши напередодні суду, що 22 серпня бере участь у засіданні Кам’янсько-Буського райсуду Львівської області.


Причому в суді не було оголошено про наявність офіційного документа, який підтверджував захворювання підсудного, що втретє проігнорував виклик до суду, а Віктора Гандзюка, батька убитої групою злочинців, слідчий суддя взагалі не запрошував на засідання суду.


Як відомо, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури слідчі Головного слідчого управління СБУ здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо заподіяння тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк, вчинених способом, що має характер особливого мучення, на замовлення групою осіб, з метою залякування, що спричинили її смерть, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.


31 липня 2018 року у місті Херсоні організованою групою осіб було скоєно зухвалий напад на виконуючу обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради Катерину Гандзюк. Вилита зловмисником сірчана кислота обпекла до 40 відсотків її тіла. Їй зробили більше десяти операцій. 4 листопада 2018 року Гандзюк померла у лікарні.


6 червня 2019 року Покровським районним судом Дніпропетровської області винесено вирок п’ятьом співучасникам злочину: Сергію Торбіну, Микиті Грабчуку, Володимиру Васяновичу, В’ячеславу Вишневському та Віктору Горбунову. Їм призначено покарання від трьох до шести з половиною років, відповідно до затвердженої угоди про визнання винуватості між прокурором і обвинуваченими.

Вирок набрав законної сили. Кримінальне провадження щодо засуджених було виділено в окреме провадження.

Нагадаємо, Служба безпеки України у співпраці з Інтерполом розшукує підозрюваного в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк Олексія Левіна.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/sluhannya-spravi-gandzyuk-pereneseno-pidozryuvaniy-vchetverte-ne-zyavivsya-do-sudu-632808.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP