Loading...

"Цирк" Цирк! Цирк!": У Росії заради реклами цирку ведмедя прикували до паркану. ВІДЕО

У російському місті Бодайбо Іркутської області заради реклами цирку ведмедя прикували ланцюгом до огорожі.

Відео з прикутою твариною викликало резонанс у соціальних мережах. Місцеві мешканці направили звернення до правоохоронних органів та Росспоживнагляду, пише радіо «Говорить Москва».

Об этом сообщает http://6000amonthblog.com

Начальник управління культури адміністрації муніципальної освіти міста Бодайбо і району Олена Степанова заявила, що «нічого поганого з твариною не робили».

«Цей ведмедик як дівча кричить. Дуже галасливий, то кричить, то співає. Місцеві жителі попросили показати його ближче. Ось дресирувальниця і вивела його на прогулянку біля шатра. Стояла поряд, поки директор цирку знімав на камеру телефону. Саме цей ролик потрапив в інтернет. Нічого поганого з твариною вони не робили», – заявила чиновниця.

За її словами, місцева влада спочатку не хотіли дозволяти цирку виступати у місті. Однак коли в Бодайбо прибули «два фургони з артистами та тваринами», адміністрація допустила проведення шоу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1570987266--tsirk-tsirk-tsirk-u-rosiyi-zaradi-reklami-tsirku-vedmedya.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP