Loading...

У відносинах зі США Зеленському доводиться балансувати між демократами і республіканцями – Фукуяма

Фукуяма: Мені дуже шкода Зеленського

Вибудовуючи відносини Києва з Вашингтоном, президентові України Володимиру Зеленському доводиться балансувати між Демократичною і Республіканською партіями США.

Об этом сообщает http://marketingmix.com.ua

Таку думку висловив 12 жовтня американський філософ і політолог Френсіс Фукуяма на форумі Бориса Нємцова у Варшаві, повідомляє "Укрінформ".

"Мені дуже шкода Зеленського, бо йому, з одного боку, треба підтримувати гарні відносини з президентом Трампом, а з іншого – він бачить небезпеку нинішньої ситуації, адже не хоче мати ворогів з іншого боку", – сказав він.

За словами політолога, чи вдасться українському президентові утримати баланс, – "дуже складне запитання".

Фукуяма також розкритикував президента США, республіканця Дональда Трампа за те, що той "вирішив перенести боротьбу з демократами на інший континент".

"США має будувати міжнародну політику, спираючись на довгострокові національні інтереси, а не просто в пошуках того, хто може перемогти на наступних виборах", – зазначив він.

24 вересня спікерка Палати представників Конгресу США демократка Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури розслідування, мета якого – визначити, чи є підстави для оголошення імпічменту Трампу. "Президент зізнався в тому, що закликав українського президента вчинити дії, які були б йому політично корисними", – заявила вона.

25 вересня було опубліковано стенограму липневої розмови Трампа і Зеленського. Із неї випливає, що Трамп порушив питання про розслідування діяльності в Україні Гантера Байдена – сина колишнього віцепрезидента США і свого ймовірного суперника на президентських виборах 2020 року, демократа Джо Байдена. Зеленський пообіцяв Трампу, що новий український генпрокурор "подивиться на ситуацію".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-u-vidnosinah-z-ssha-zelenskomu-dovoditsja-balansuvati-mizh-demokratami-i-respublikantsjami-fukujama-1342294.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP