Loading...

Російського хлопчика назвали Сталіним

Російського хлопчика назвали Сталіним
Російського хлопчика назвали Сталіним

Новонародженого з ім’ям Сталін зареєстрували у Воронезькій області, повідомив у четвер, 8 вересня, представник управління РАЦС регіону.

“Зареєстрували дитина з ім’ям Сталін”, – сказав він. Працівник РАЦСу зазначив, що не можна стверджувати, що малюкові таке ім’я дали батьки.

Співробітники органів реєстрації актів цивільного стану ведуть облік рідкісних імен з 2002 року. Протягом останніх чотирнадцяти років у Воронезькій області новонародженим дали безліч незвичайних імен, але з ім’ям радянського вождя фахівці РАГСу мають справу вперше.

З початку поточного року воронежці називали свої малюків найчастіше Машами і Артеми. Рідкісними іменами стали Мадонна, Рафаель, Граф, Каклік, Хрусталіна, Ярополк, Юнус. Незвичайними дитячими іменами в Росії стали Люцифер і Тагіл. У 2014 році так назвали двох хлопчиків: одного в Свердловській області, другого – в Пермі. Минулого року в Свердловській області в РАЦС зареєстрували Крима і Теона, останнього назвали на честь героя серіалу “Гра престолів”.

Нагадаємо, сім’я з Володимирської області (РФ) вирішила змінити ім’я своєму синові. Після того як адміністрація району підпише всі необхідні документи, хлопчик стане Путіним.

politeka.net


SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP