Loading...

Зеленський прокоментував зміни оподаткування для ФОПів

Зеленський прокоментував зміни оподаткування для ФОПів

Президент Володимир Зеленський заявив на прес-марафоні, що підтримує прийняті Верховною Радою закони, які стосуються діяльності платників єдиного податку.

Об этом сообщает http://infopolit.com

Президент відзначив, що зараз компанії використовують схеми з ФОПами для ухиляння від сплати податків. Зеленський додав, що його команда і уряд " хоче побороти такі корумповані схеми " .

" Я думаю, що вони на правильному шляху. Це забезпечить нам вихід економіки з тіні. Дійсно, всі повинні сплачувати податки " , — сказав президент, відповідаючи на питання кореспондента "НВ".

Нагадаймо, парламент 20 вересня ухвалив законопроекти № 1053−1 і № 1073, які вносять зміни в закон " Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг " і до Податкового кодексу.

Одним з головних авторів цих законодавчих ініціатив є голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Законопроекти передбачають розширення з 1 жовтня обов’язку застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для низки категорій фізосіб-підприємців II-IV груп, які працюють у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Загальні правила використання РРО для всіх платників єдиного податку II-IV груп почнуть діяти з 1 січня 2021 року одночасно зі збільшенням граничного обсягу доходу платників єдиного податку II групи з 1,5 до 2,5₴ Передбачається запровадження програмних РРО, які можуть використовувати замість класичних РРО.

Законопроекти також впроваджують механізм кешбека — відшкодування покупцям/споживачам 100% вартості придбаних товарів, робіт або послуг, якщо вони подали скаргу про порушення продавцем установленого порядку проведення розрахункових операцій і під час перевірки контролюючого органу було підтверджено наявність порушення. Ця норма почне діяти з 1 жовтня 2020 року для покупок від 850₴

Законопроекти підтримала Європейська Бізнес Асоціація. На думку співзасновника "Нової Пошти" Володимира Поперешнюка, вони є свідченням того, що " нова влада пішла в наступ на бізнес " . Проти виступив також власник "Розетки" Владислав Чечоткін.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/183561-zelenskyy-prokomentuvav-zminy-opodatkuvannya-dlya-fopiv.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP