Loading...

Є два варіанти по Донбасу: в мережі розкрили деталі зустрічі Зеленського з ветеранами АТО

У середу, 9 жовтня, президент України Володимир Зеленський провів зустріч з ветеранами бойових дій на Донбасі, на якій вони поспілкувалися про можливі домовленості з Росією і майбутні дії України по реінтеграції окупованих територій.

Об этом сообщает http://bpressa.com


Про це на своїй сторінці в Facebook написав Віктор Трегубов, який був присутній на зустрічі.


За його словами, Зеленський заявив, що збирається "вирішити питання" з Донбасом протягом року. Якщо ж за рік не вдасться вийти на прийнятні домовленості — то він збирається "вибудувати вал".


"Я це зрозумів, як повернення до діючого статус-кво з ізоляцією окупованих територій. Взагалі, він упевнений, що в будь-який момент може зіскочити і повернутися до цього стану (а ось я — ні). Але цей варіант він розглядає, як негативний, тому прагне до реінтеграції", — пише Трегубов.


Також Зеленський, за словами ветерана, поскаржився на тиск з боку Заходу в здійсненні Мінських домовленостей і розповів, як буде проходити розведення сил на лінії зіткнення на Донбасі.


Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", президент України Володимир Зеленський призначив прес-марафон на продуктовому ринку в Києві.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-10-10/est-dva-varianta-po-donbassu-v-seti-raskryili-detali-vstrechi-zelenskogo-s-veteranami-ato/176924”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP