Loading...

Спростити проходження КПП на Донбасі: новий указ Зеленського

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів розглянути питання спрощення в’їзду та виїзду осіб і переміщення товарів на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Про це йдеться в указі президента

Об этом сообщает http://allbiznes.net

"Кабінету Міністрів України невідкладно вжити заходів щодо: опрацювання питання стосовно спрощення в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів із таких територій", — постановив президент.

Також уряду доручено виконати ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування державного значення H-21 Старобільськ — Луганськ — Хрустальний — Макіївка — Донецьк (на ділянці Старобільськ — Щастя) та Т1306 Сіверськодонецьк — Новоайдар.

Читати також:
Безперервний обстріл позицій ЗСУ: на Донбасі активізувалися бойовики (відео)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/sprostiti-prohodzhennya-kpp-na-donbasi-noviy-ukaz-zelenskogo/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP