Loading...

Спецпредставник глави ОБСЄ зробив дивну заяву про Крим: у мережі хвиля гніву

Спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі Мартін Сайдік відзначився дивною заявою під час форуму в Австрії.

Об этом сообщает http://otgoloski.net


Тут він заявив, що за часів СРСР Кримський півострів був частиною Російської Федерації близько 30 років.


Крім того, Сайдік не став відповідати на питання про те, чи було помилкою проведення Росією "виборів" на окупованих територіях України. Він підкреслив, що не збирається коментувати питання Криму, "так як є представником ОБСЄ з Донбасу".


Своє здивування словами Сайдік в залі висловив посол України в Австрії Олександр Щерба. Його стривожила позиція представника ОБСЄ по окупованому Росією Криму.


У мережі розгнівані словами представника міжнародної організації. Люди вважають, що Сайдік має свої інтереси, але ніяк не представляє інтереси України.


Нагадаємо, що в різних містах Росії з’явилися несподівані гасла про повернення анексованого Криму і окупованої частини Донбасу в склад України.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-10-08/spetspredstavitel-glavyi-obse-sdelal-strannoe-zayavlenie-pro-kryim-v-seti-volna-gneva-/176742”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP