Loading...

7 ознак, які вказують на проблеми з сексом


Те, що одні вважають нормою, для інших просто недопустимо. Однак, є певні принципи щодо безпеки та згоди, які апріорі не змінні.

Об этом сообщает http://izobook.com

1. Вам боляче

Фізичний біль під час сексу може виникати як в чоловіків, так і жінок. В останніх вона має назву диспареунія. Інколи вона викликана незручною позою чи надто великим членом партнера, після родів секс також може супроводжуватись больовим синдромом.

Якщо біль виникає регулярно, а причини неочевидні – варто звернутися до лікаря. Адже, це може свідчити із запальним чи навіть пухлинним процесом.

2. Вам неприємно

Логічно, що не варто займатися сексом через відчуття обов’язку чи вдячності – насправді, ви нікому нічого не винні, не варто робити щось, що не приносить вам задоволення саме в цей момент.

  1. Вам страшно

Якщо страх пов’язаний з досвідом насильства чи фізичним болем – варто обговорити це з партнером та звернутись до психотерапевта.

Якщо ви не знаєте, що чекати від вашого партнера і боїтесь його, схоже, що ви в аб’юзних відносинах.

Пам’ятайте, що насильство – це не лише застосування фізичної сили, маніпуляції, погрози, приниження – це теж форми аб’юзу, їх не варто терпіти.

4. Ви не можете сказати "ні"

Цей пункт дещо перегукується із попереднім, але різниться тим, що інколи сказати "ні" не означає, що у відносинах є насильство. Інколи, людина просто соромиться відмовити, бо соромиться, їй просто незручно перед партнером.

Здоровий секс – це той, який приносить радість. Якщо ви погано себе почуваєте, чи вам просто не до цього, не варто соромитись чи виправдовуватися. Достатньо просто пояснити партнеру, що зараз вам хочеться обійматися та говорити.

  1. Ви не приймаєте відмови

Право сказати ні – взаємна річ. І якщо партнер відмовляється саме зараз займатися сексом, не варто злитися, дратуватися чи засмучуватися.

Відмова не означає, що вас більше не люблять чи, що ви не збуджуєте партнера.

На епізодичну розбіжність бажань можна не звертати увагу, але якщо в одного з партнерів явно знизився сексуальний потяг, варто поговорити про це, або навіть звернутися до фахівця, адже причини можуть бути дуже різними – від гормональних до вікових.

6. Ви соромитесь обговорювати секс

Відкритість і можливість комунікації – важливі ознаки здорових відносин, і розмови про секс сюди теж відносяться.

Не варто сподіватися на інтуїцію (свою чи партнера). Не так і просто вгадати, чого саме хочеться людині. Поставити питання та отримати відповідь – набагато простіше.

7. У вас не вирішене питання з інфекціями

На жаль, багато інфікованих дізнаються, про свій статус лише тоді, коли зіштовхуються з обов’язковим аналізом на ВІЛ – наприклад, перед операцією чи під час вагітності. Головним засобом профілактики є презервативи.

Варто виділити три важливих пункти: регулярне відвідування лікаря, здача аналізів на різні види інфекцій, використання презервативів з новим партнером, а в стабільних відносинах – обговорити готовність відмовитись від презервативів після того, як кожен пройде обстеження.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/lady/7-oznak-yaki-vkazuyut-na-problemi-z-seksom-378407”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP