Loading...

Трамп не підтвердив візит Зеленського до США, – Якубін

Дональд Трамп так і не підтвердив планування зустрічі із Володимиром Зеленським. До того ж незрозуміло, яку вигоду із такої зустрічі може отримати сам президент США. Адже скандал навколо розмови Трампа з Зеленським не сходить зі шпальт американських ЗМІ.

Об этом сообщает http://n-t-l.net


Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політолог Олексій Якубін.


Він зазначив: наразі, до офіційної зустрічі Володимира Зеленського та Дональда Трампа у Білому домі виникає багато питань. Зокрема, сам президента США так і не підтвердив цього візиту.


«Я пам’ятаю публічну частину зустрічі Трампа і Зеленського в ООН. Коли Зеленський намагався пожартувати і, нібито, спитати у Трампа про дати можливої офіційної зустрічі у Білому домі, Дональд Трамп не відповів. Він просто повів рукою в сторону представників мас-медіа і сказав: «Запитайте у них, вони все знають», – зауважив Якубін.Тож, за словами політолога, публічно Трамп не підтвердив, що найближчим часом готується якась зустріч у Білому домі – офіційний візит Володимира Зеленського до США. До того ж користь для Трампа від такої зустрічі – під питанням, враховуючи скандал навколо стенограми розмови між президентами США та України.


«Якщо включити американські ЗМІ, там Володимир Зеленський і Трамп постійно обговорюються. До того ж вони обговорюють не проблеми нашої країни, а тема тиску. Я нарахував вже, щонайменше, два твіти Трампа, присвячені цій темі», – зауважив експерт.


На його думку, усі розмови української сторони про підготовку зустрічі Трампа з Зеленським – просто намагання приховати не дуже вдалий візит Володимира Зеленського на полях саміту Генасамблеї.


До того ж, зауважив Якубін, незрозуміло, що Зеленський та Трамп обговорюватимуть на такій зустрічі.


«Якщо подивимось на публічну частину зустрічі Трампа та Зеленського і візьмемо проблему конфлікту на сході, Трамп дуже однозначно натякнув Зеленському, що в України почали покращуватись стосунки з Росією, тож вони можуть вести перемовини», – зауважив Якубін.


Тобто, Трамп, по суті, повторив ідею прямих перемовин із Росією. Окрім того, Трамп не погодився приєднатись до Нормандського формату.


«Що Трамп і Зеленський обговорюватимуть у Білому домі. Добре, перша зустріч відбулась, однак, мені здається, для офіційного візиту тут має бути певний порядок денний, який і ми маємо бути готовими запропонувати США», – підкреслив Олексій Якубін.


Як повідомлялось раніше, міністр закордонних справ України (2010-2012) Костянтин Грищенко зазначав: зараз дуже важливо як у Варшаві пройде зустріч Володимира Зеленського з віце-президентом США Майком Пенсом, який буде очолювати американську делегацію. Дональд Трамп довіряє Пенсу, тому ще нічого не втрачено.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/01/tramp_ne_pidtverdyv_vizyt_zelenskogo_do_ssha__yakubin_1657991”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP