Loading...

Мер Києва Кличко буде судитись із прем’єр-міністром Гончаруком: стали відомі причини

Мер Києва Віталій Кличко подав позов до суду на прем’єр-міністра Олексія Гончарука та голову Офісу президента Андрія Богдана через рішення його звільнення. Позови вже подані до Окружного адміністративного суду Києва. Відомо, що Кличко вимагає визнати дії парламенту протиправними щодо внесення подання від 4 вересня про звільнення його з посади голови КМДА.

Об этом сообщает http://sovsekretno.net

Аргументує вимоги у позові він тим, що "повноваження Кличка Віталія Володимировича, як Київського міського голови становлять п’ять років і завершуються не раніше ніж 16 листопада 2020 року. Таким чином, враховуючи, наведені вище положення щодо того, що жодна особа, окрім Київського міського голови, не може бути призначена головою Київської міської державної адміністрації, то повноваження Кличка Віталія Володимировича, як законно призначеного голови КМДА, також, не можуть бути припинені раніше за 16 листопада 2020 року", повідомляє .

Читати також:
Данилюк потрапить під кримінальну справу після звільнення з РНБО
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/mer-kiyeva-klichko-bude-suditis-iz-premyer-ministrom-goncharukom-stali-vidomi-prichini/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP