Loading...

Міністр інфраструктури обурений, що з нього "зробили сепаратиста"


Міністр інфраструктури Владислав Криклій наголошує, що його слова про запуск легальних пасажирських перевезень на адмінмежі з окупованим Кримом стосувалися лише роботи українських перевізників на українській території.

Об этом сообщает http://x-fails.com

Джерело: сторінка Криклія в Facebook

Дослівно: "За дорученням президента України триває будівництво КПВВ "Чонгар" та "Каланчак". Поряд з КПВВ облаштовують станції, з яких українські перевізники будуть перевозити пасажирів територією України, повторю – українські перевізники виключно по Україні. Не йдеться про відновлення будь-яких рейсів до/з окупованого Криму.

Йдеться про створення людських умов для пасажирів, які матимуть змогу на станції біля КПВВ сісти в автобус легального українського перевізника і прямувати далі Україною. Хто хоч раз був на Чонгарі, а не бореться за звільнення Криму виключно з дивану в фейсбуці, зрозуміє".

Деталі: Криклій припустив, що з нього "зробили сепаратиста" з якоюсь конкретною метою та на замовлення.

"Я звісно розумію, що все, що не некролог – реклама, але щоб настільки перекрутити добрі справи та зробити з мене сепаратиста – треба точно мати конкретну мету та замовника. Навіть мати розхвилювалась, і з самого ранку зі сльозами запитувала про можливість відновлення прямих пасажирських перевезень на Крим", – написав він.

Що було раніше: Міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю "Радіо Свобода" повідомив, що на адмінмежі з анексованим Росією Кримом запустять легальні пасажирські перевезення. Після цього ряд ЗМІ зробили висновок, що йдеться про відновлення прямого сполучення з Кримом.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/29/7227625/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP