Loading...

НБУ дозволить банкам заокруглювати суми касових операцій

НБУ дозволить банкам заокруглювати суми касових операцій
Фото: УНІАН

З 25 вересня Національний банк дозволить банкам України «заокруглювати» суми касових операцій у зв’язку із вилученням монет дрібних номіналів із обігу. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України (НБУ).

Об этом сообщает http://strelochnik.com

«Національний банк України з 25 вересня 2019 року поширює на банки право заокруглювати суми касових операцій. Це рішення прийнято з урахуванням пропозиції банківської спільноти у зв’язку із вилученням з готівкового обігу монет дрібних номіналів», – йдеться в повідомленні.

Зокрема банки зможуть заокруглювати суми касових операцій за кожним касовим документом відповідно до підстав, визначених законодавством, та за правилами, встановленими пунктом 4 постанови правління Національного банку від 15 березня 2018 року № 25 «Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів».

«Результати заокруглення є іншими операційними доходами/витратами банку», – наголошують у НБУ.

У НБУ послались на відповідні норми, що містить постанова правління НБУ від 24 вересня 2019 року № 117 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 20 червня 2019 року № 82», що набирає чинності з 25 вересня 2019 року.

Нагадаємо, з жовтня цього року в Україні буде вилучено з обігу монети дрібних номіналів. Ще у березні 2018 року НБУ озвучило наміри припинити карбувати монети номіналу 1, 2, 5 та 25 коп.

Також читайте
Екс-главу скандального підрозділу Danske Bank знайшли мертвим
Екс-главу скандального підрозділу Danske Bank знайшли мертвим 25 вересня 2019, 13:27
Коти за активність: monobank додав розділ «Нагороди»
Коти за активність: monobank додав розділ «Нагороди» 25 вересня 2019, 12:06
Нацбанк оскаржить рішення суду щодо визнання незоконним віднесення«Астра Банку» до  проблемних
Нацбанк оскаржить рішення суду щодо визнання незоконним віднесення«Астра Банку» до проблемних 24 вересня 2019, 19:30

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20202478-nbu-dozvolit-bankam-zaokruglyuvati-sumi-kasovih-operacij”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP