Loading...

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула Калуську ТЕЦ у державну власність

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула Калуську ТЕЦ у державну власність

Комісія Міністерства юстиції з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (т.зв. «антирейдерська комісія») скасувала перереєстрацію Калуської ТЕЦ на територіальну громаду Калуша і повернула її у власність держави. Про це повідомив депутат Верховної Ради Андрій Герус.

Об этом сообщает http://avantinews.org

«Це хороша новина для українських громадян — підприємство повернуто в державну власність. Це гарна новина для шахтарів держшахт Львівсько-Волинського басейну – буде збережено технологічний ланцюжок видобутку-збуту-споживання вугілля», – написав він на сторінці у Facebook.

Зазначимо, що наприкінці травня 2019 року Кабінет міністрів Володимира Гройсмана таємно вивів з державної власності Калуську теплоелектроцентраль в Івано-Франківській області. Її передали в комунальну власність міста Калуш, де колись був мером тодішній міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

У серпні Міненерго ліквідувало ДП «Калуська ТЕЦ-нова» і передало його майно міськраді.

Калуська ТЕЦ є фактично єдиним об’єктом генерації і покупцем вугілля в Бурштинському вугільному острові, який не належить енергохолдингу ДТЕК. Основна діяльність ТЕЦ – постачання гарячої води і пари «Карпатнафтохіму» і електроенергії в загальний ринок.


Джерело статті: “https://zaxid.net/antireyderska_komisiya_minyustu_povernula_kalusku_tets_u_derzhavnu_vlasnist_n1489717”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Эмиль Гайнуллин – загнанный «кошелек»   прокуратра Аміна Окуєва Активист с перчинкой: Ковальчук Андрей Трофимович верит в свое «большое» политическое будущее ПРИДУШЕННЫЙ БАЛЕРИНОЙ АЙДАН КАРИБЖАНОВ ВЫПИЛ ФРАНЦИЮ ДО ДНА КАК БУЛАТ УТЕМУРАТОВ ОСВЕЖЕВАЛ МИЛЛИАРДЫ GLENCORE Назарбаеву Путину Тевфик Ариф отмывает незаконные миллионы Трампу Казахстанский олигарх Кенес Ракишев попал в эпицентр секс-скандала Александр Шевеленко экстремалы аудіозапис Альберт Авдолян – армянский дудук в оркестре Кремля стоматология стоматолог пневмония вирус студентка отрута ефір Я за ценой не постою: как нефтяной эксперт заказывал конкурента The Brilliant Tzar Of Poor Rosseti Pavel Livinsky порно Федоров Михаил  eHealth  информация  Путь хакера. Из-за решетки – в нардепы. Кому взламывал Дмитрий Голубов? В большую политику лезет коммунистка-регионалка Татьяна Корост
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP