Loading...

У Конгресі допустили імпічмент Трампа через тиск на Зеленського

У Конгресі допустили імпічмент Трампа через тиск на Зеленського

У Конгресі допустили імпічмент Трампа через тиск на Зеленського.

Про це у Twitter повідомляє CNN.

Об этом сообщает http://bravica.org

"Голова комітету розвідки Палати представників, представник Демократичної партії Адам Шифф заявив, що якщо повідомлення про можливу розмову Трампа з Президентом України правдиві, тоді імпічмент може стати єдиним виходом. Це вкрай серйозна справа, можливо, ми перетнули червону лінію", — йдеться у дописі.

Як повідомляв Укрінформ, навколо президента США виник скандал після того, як співробітник розвідки, який опрацьовував телефонну розмову президента Трампа з "іноземним лідером", яким може бути Президент України Володимир Зеленський, подав скаргу своєму керівництву. Його непокоїли окремі висловлювання Трампа, що, згідно з даними американських ЗМІ, можуть трактуватися як тиск на українську сторону з метою примусити відкрити розслідування проти родини Байдена, який є прямим конкурентом Трампа на наступних виборах президента США.

У п’ятницю, 20 вересня, видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела, ознайомлені із ситуацією, повідомило, що під час телефонної розмови президентів США й України у липні цього року Дональд Трамп принаймні вісім разів згадував прізвище Байдена в контексті необхідності ініціювати в Україні розслідування проти його сина. Перед виходом публікації WSJ Дональд Трамп неодноразово заперечував, що розмовляв про будь-які "невідповідні речі" з іноземним лідером. Крім того, у п’ятницю він прямо заявив журналістам у Білому домі, що не обговорював жодних питань щодо Байдена з Президентом Зеленським.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2785299-u-kongresi-dopustili-impicment-trampa-cerez-tisk-na-zelenskogo.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP